2012-09-21 17:51:46

Polonia Przemyśl wygrała w Jaśle z Czarnymi

Polonia Przemyśl wygrała z Czarnymi Jasło 2-1 w rozegranym awansem wyjazdowym meczu 9. kolejki III ligi lubelsko-podkarpackiej.

Piłkarze przemyskiej Polonii przerwali serię dwóch kolejnych zwycięstw beniaminka z Jasła.

Podopieczni Jarosława Zająca pokonali Czarnych na ich boisku 2-1.

Pierwszego gola dla gości zdobył już w 10. minucie meczu Andrij Małyk. Na 2-0 podwyższył jeszcze przed przerwą Ołeksandr Rozman.

Jedyną bramkę dla Czarnych Jasło zdobył w doliczonym czasie gry Daniel Góra.

CZARNI JASŁO - POLONIA PRZEMYŚL 1-2 (0-2)
Bramki: Góra (90+1) - Małyk (10), Rozman (37)

Czarni: Kwiek - Maczuga, Bernacki, Remut, Dziobek - Kurowski (76. Setlak), Kukowski (70. Munia), Wolański, Chrząszcz (46. Warchoł), Wierdak (81. Złotek) - Góra.

Polonia: Cisek - Pikłowski (82. Barszczak), Policht, Sokil, Jaroch - Sobol, Rozman, Walaszczyk, Gwóźdź - Syvyi, Małyk.

Sędziował: Tomasz Mroczek z Mielca. Żółte kartki: Kukowski, Wierdak - Walaszczyk, Jaroch, Małyk. Mecz bez udziału publiczności.

źródło: własne / jaslonet.pl