2012-09-16 18:19:46

Izolator wygrał w Łukowie

Izolator Boguchwała po zaciętym spotkaniu ograł w Łukowie miejscowe Orlęta 3-2.

Beniaminek postawił "Izolacji" twarde warunki i mimo tego, że do przerwy przegrywali 1-3 byli bliscy wyrównania stanu spotkania.

Boguchwalanie prowadzili już po pięciu minutach gry, kiedy to Tomasz Płonka znalazł drogę do bramki gospodarzy.

Szybką odpowiedź dał Michał Botwina, jednak kolejne bramki dla Izolatora strzelali Marcin Brogowski i Krzysztof Domin.

Po przerwie Michał Bondara strzelił bramkę kontaktową. Przy stanie 2-3 gospodarze, a konkretnie Sylwester Buga, nie wykorzystali rzutu karnego.

ORLĘTA ŁUKÓW - IZOLATOR BOGUCHWAŁA 2-3 (1-3)
Bramki:
Botwina (11), Bondara (60) - Płonka (5), Brogowski (29), Domin (32)

Orlęta: Lisiewicz - Szlaski, Padysz, Wrzosek, Jarzynka - Matuszewski, Buga, Kierych, Botwina (85. Kachniarz) - Bondara (73. Osiak), Dziewulski

Izolator: Pawlus - Brogowski, Polak, A. Burak, Guzior (73. Szyszka) - Skiba, Cupryś (70. Róg) - Bereś (63. Brocki), Karwat (90. Kopiec), Domin - Płonka

Sędziował: Mariusz Śledź z Białej Podlaskiej. Żółte kartki: Szlaski, Padysz, Wrzosek, Matuszewski - Płonka, Karwat. Widzów: 300