2022-09-16 11:33:00

Konferencja prasowa Adama Majewskiego przed meczem z Widzewem Łódź

Już jutro PGE FKS Stal Mielec zagra z Widzewem Łódź w ramach 10. kolejki PKO BP Ekstraklasy. Zobaczcie co przed tym meczem powiedział trener biało-niebieskich, Adam Majewski.
 
- Patrząc na wynik ostatniego meczu, czyli naszej dotkliwej porażki z Jagiellonią Białystok a wygranej Widzewa, to Widzew jest faworytem tego meczu. Natomiast ja tak nie uważam. Zgadzam się tylko z tym że, mamy zespoły o podobnym potencjale, grające w podobnym ustawieniu, w podobnym stylu. My musimy i chcemy zrehabilitować się po porażce w Białymstoku - powiedział Adam Majewski.
 
- Drobnych zmian w składzie możemy spodziewać się na pewno, natomiast nie dysponujemy kadrą 30-osobową i nie mamy nie wiadomo jakich zawodników, o nie wiadomo jakim poziomie, także mamy solidną drużynę z której bardzo się cieszę - dodał szkoleniowiec PGE FKS Stali Mielec.
 
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij