Mecz Wieczysta - Wisłoka przeniesiony do Dębicy!
— Wisłoka Dębica (@WislokaDebica08) September 9, 2022
PZPN oraz zarząd Wieczystej Kraków przystali na prośbę działaczy Wisłoki w kontekście zmiany gospodarza spotkania w r. jesiennej.
15.10.2022 (15:00) "Biało-zieloni" będą gościć na Parkowej drużynę z Małopolski.@wieczysta pic.twitter.com/eKHyBdF0rL
Poznaliśmy oficjalną decyzję odnośnie październikowego meczu Wisłoki Dębica z Wieczystą Kraków. Jak poinformował dębicki klub, hitowe starcie odbędzie się na stadionie przy ulicy Parkowej 1.
Znamy oficjalną decyzję w sprawie meczu Wisłoki Dębica z Wieczystą Kraków. Pierwotnie październikowe starcie miało się odbyć na terenie beniaminka, jednak władze "biało-zielonych" skierowały prośbę do Polskiego Związku Piłki Nożnej oraz Wieczystej, by to spotkanie przenieść na stadion przy ulicy Parkowej 1.
Wszystko rozchodzi się o planowany remont stadionu Wisłoki, wobec czego władze klubu chciały aby to hitowe starcie odbyło się jeszcze przed startem prac. Klub z Dębicy na łamach oficjalnych mediów społecznościowych poinformował, że PZPN oraz zarząd Wieczystej Kraków przystali na prośbę i tym samym mecz odbędzie się na stadionie przy ulicy Parkowej 1.
Spotkanie Wisłoki Dębica z Wieczystą Kraków zostało zaplanowane na 15 października 2022 roku, a pierwszy gwizdek zabrzmi punktualnie o godzinie 15:00.
Czytaj także
2022-09-09 17:30
Były bramkarz Motoru ma nowy klub! Zagra w Ekstraklasie
2022-09-09 18:40
Były piłkarz Siarki ma nowy klub! Będzie grał w 3 lidze
2022-09-09 20:50
Pięć bramek i czwarte zwycięstwo z rzędu Stali Łańcut!
2022-09-10 08:11
2 liga: Czy Siarka w końcu się przełamie?
2022-09-10 14:20
1 liga: Hitowe starcie przy Hetmańskiej i kolejny wyjazd Resovii
2022-09-10 18:06
Texom Sokół Sieniawa przywiezie z Połańca trzy punkty!
Komentarze (12)
⚠
Uwaga!
Teraz komentarze są domyślnie ukryte, aby poprawić komfort korzystania z serwisu. Kliknij przycisk „Zobacz komentarze”, aby je wyświetlić i dołączyć do dyskusji.