2022-08-24 22:38:08

Bonus powitalny SuperBet – dlaczego warto z niego skorzystać?

Podobne tematy zakłady bukmacherskie

Zapewne wielu początkujących graczy słyszało o tak zwanym bonusie powitalnym. SuperBet także przygotował specjalne benefity dla wszystkich stawiających pierwsze kroki w zakładach. Przybliżymy Ci dokładne zalety tej akcji promocyjnej oraz rozwiejemy wszelkie wątpliwości, czy na pewno warto z niej skorzystać.

Lepszy start

Zapewne każdy człowiek doskonale wie, że pierwszy raz w różnych życiowych sytuacjach dostarcza mnóstwa kłopotów. Są jednak przypadki, gdy można sprawić, aby ten etap przebiegł bez większych problemów, a co więcej – odnieść nawet wymierne korzyści. Jak to zrobić? Skorzystać z bonusu powitalnego SuperBet, który na pewno pomoże Ci wejść w bukmacherski świat!

Maksymalna kwota bonusu wynosząca aż 1554 złote

Bonus powitalny SuperBet wynosi maksymalnie aż 1554 złote. To naprawdę niezwykle korzystna oferta. Na tę kwotę składa się:

  1. depozyt wynoszący 200 zł,
  2. cashback w wysokości 1300 zł,
  3. extra bonus w kwocie 34 zł,
  4. dwudziestozłotowy bonus za pobranie aplikacji.

Taką ofertę będzie trudno Ci znaleźć gdziekolwiek indziej. Co więcej, bonus powitalny SuperBet nie kończy się tylko na wyżej wymienionych kwotach. Bukmacher ten proponuje także tak zwany Pierwszy Tydzień Bez Ryzyka. W tym przypadku przez pierwsze siedem dni grasz bez żadnych nerwów. Nawet gdy przegrasz, to konsekwencje ominą Cię i będziesz mógł dalej cieszyć się zabawą polegającą na obstawianiu rezultatów rozmaitych zawodów sportowych. Jeśli opuści Cię szczęście w pierwszym tygodniu i skończysz go w teorii na tak zwanym „minusie”, w praktyce sytuacja będzie wyglądać całkowicie inaczej. Zakłady bukmacherskie SuperBet zwrócą Ci przegraną kwotę w formie specjalnego bonusu wynoszącego maksymalnie aż 1300 złotych!

Z takim ekstra startem zakochasz się w typowaniu

W życiu często do nowych aktywności potrzeba jakiegoś bodźca. W przypadku typowania wyników meczów może być nim ekstra bonus powitalny SuperBet. Stanowi on gigantyczną zachętę do zabawy w obstawianie meczów, dzięki czemu po pierwszym tygodniu zdecydowana większość graczy kontynuuje swoją zabawę. Bardzo liczymy, że Ty także staniesz się pełnoprawnym członkiem bukmacherskiej społeczności.

Pamiętaj również o zachowaniu zdrowego rozsądku. Tylko wtedy zabawa w typowanie wyników meczów ma sens i może przynieść wymierne korzyści. Mamy tu na myśli nie tylko zyski finansowe, ale również radość z gry oraz poczucie satysfakcji w postaci osiąganych wygranych. Sam przekonaj się, jakie to porywające.

Superbet zakłady bukmacherskie sp. z o.o. urządza zakłady wzajemne  przez sieć Internet, o których mowa w art. 2 ust. 2 ustawy o grach  hazardowych, na podstawie zezwolenia udzielonego przez Ministra  Finansów, Inwestycji i Rozwoju, termin ważności zezwolenia: do dnia  24.10.2025 r. Decyzja nr. PS4.6831.5.2019 wydana w dniu 18.10.2019r.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij