2022-08-21 18:50:26

Orlęta Radzyń Podlaski zatrzymały Wieczystą Kraków. Hat-trick Arkadiusza Maja

Orlęta Radzyń Podlaski wygrał z Wieczystą Kraków 3-1 w meczu 4. kolejki 3 ligi gr. IV. Hat-tricka dla gospodarzy ustrzelił Arkadiusz Maj.

Pojedynek w Radzyniu Podlaskim rozpoczął się po myśli gości. Prowadzenie Wieczystej Kraków dał już w 5. minucie spotkania Michał Mak, który trafił do siatki z rzutu wolnego.

Odpowiedź miejscowych była bardzo szybka. Zaledwie minutę później do wyrównania doprowadził późniejszy bohater gospodarzy - Arkadiusz Maj. Ten sam zawodnik wpisał się na listę strzelów po raz drugi już w 19. minucie. Do przerwy Orlęta Radzyń Podlaski prowadziły 2-1.

Wynik meczu na 3-1 dla zespołu z Lubelszczyzny ustalił w 56. minucie Arkadiusz Maj kompletując tym samym hat-tricka.