2012-08-29 19:16:10

Nowy nabytek dał wygraną Stali Sanok

Ukrainiec Oleksandr Szałamaj zakontraktowany chwilę przed meczem dał wygraną Stali Sanok w wyjazdowym pojedynku z Izolatorem Boguchwała.

Stal Sanok nadal jest liderem III ligi lubelsko-podkarpackiej i nadal nie straciła punktu. Wygraną ekipie Ryszarda Federkiewicza zapewnił Ukrainiec Oleksandr Szałamaj.

Piłkarz, który trenował ze Stalą już od jakiegoś czasu został zakontraktowany chwilę przed meczem z Izolatorem i wreszcie mógł wystąpić w lidze. Pojawił się na boisku w drugiej połowie i dał wygraną sanoczanom.

Gracze Izolatora Boguchwała na niespełna dziesięć minuty przed końcem prowadzili 1-0 po golu Sebastiana Brockiego. Szałamaj trafił do siatki najpierw w 81. minucie meczu, a później w doliczonym czasie gry.

Sanoczanie z kompletem punktów nadal pozostają liderem III ligi.

IZOLATOR BOGUCHWAŁA - STAL SANOK 1-2 (1-0)
Bramki: Brocki (42) - Szałamaj 2 (81, 90+2)

Stal: Krzanowski - Faka (68. Kokoć), Łuczka Węgrzyn, Temniuk - Ząbkiewicz (86. Poliniewicz), Tabisz (60. Szałamaj), Kuzicki (79. Pluskwik), Adamiak, Niemczyk - Sieradzki.

Izolator: Pawlus - Kopiec (86. Szyszka), Róg, Polak, Krzak, Karwat, Burak, Cupryś (68. Skiba), Domin (72. Bereś), Brocki, Płonka (80. Tyburczy).

Sędziował: Paweł Małodziński z Mielca. Żółte kartki: Płonka, Cupryś - Temniuk, Niemczyk. Widzów: 200.

źródło: własne / stal1946sanok.futbolowo.pl / zksizolator.eu