2022-06-15 19:16:27

Orzeł Przeworsk zremisował z “Izolacją” w ostatnim meczu sezonu

Orzeł Przeworsk zremisował ostatnie spotkanie tego sezonu z wynikiem 2-2 i pożegnał się z grą w 4. lidze podkarpackiej. Ich rywalem był plasujący się na pozycji wicelidera, Izolator Boguchwała.

Zarówno pierwsza, jak i druga połowa tego starcia były niezwykle wyrównane w wykonaniu obu ekip. Większe szanse na wyjście zwycięsko z tego starcia mieli gospodarze, mimo to goście doprowadzili do remisu w doliczonym czasie gry.

Jako pierwsi drogę do bramki odnaleźli zawodnicy Orła Przeworsk. Już dwie minuty po pierwszym gwizdku piłkę między słupki rywali wpakował Dawid Czyrny. Na odpowiedź Izolatora Boguchwała nie trzeba było długo czekać. W 10.minucie spotkania Ihor Ivaniuk zdołał wyrównać i gra rozpoczęła się jakby od początku. Taki wynik utrzymał się do końca pierwszej połowy, a druga zapowiadała się także na niezwykle wyrównaną.

Remisowy wynik nie utrzymał się jednak na dłuższy okres. Już trzy minuty po powrocie piłkarzy na murawę, ponownie inicjatywę przejęli gospodarze i to oni wyszli na prowadzenie. Autorem gola na 2-1 był podobnie jak w pierwszej części starcia, Dawid Czyrny, a asystę przy tej bramce zaliczył Jacek Flis. Kiedy wydawało się, że zwycięzca w tym pojedynku jest już wyłoniony, do akcji wkroczył Tomasz Nalepka i w ostatniej chwili uratował remis dla “Izolacji”. Jednym punktem wzbogaciło się 4-ligowe konto obu drużyn w ostatnim meczu sezonu 2021/2022.

1-0 Dawid Czyrny (2)

1-1 Ihor Ivaniuk (10)

2-1 Dawid Czyrny (48)

2-2 Tomasz Nalepka (90+)

Orzeł: Makowski, Salwach, Flis, Czyrny, Domoń, Boratyn, Lech, Broda, Kowal, Wilk, Obłoza.
Izolator: Sydorenko, Worosz, Kasprzyk, Wilk, Urbaniak, Leśniak, Nalepka T., Nalepka P., Bogacz, Ivaniuk, Gajdek.