2022-05-31 22:17:59

Klasa O Stalowa Wola: Wysokie zwycięstwo lidera i porażka Unii Nowej Sarzyna w meczu na szczycie

Za nami 26. kolejka klasy O. Stalowa Wola. Sokół Nisko odniósł pokaźne zwycięstwo i powiększył swoją przewagę nad resztą stawki ,a Unia Nowa Sarzyna zanotowała drugą porażkę w tym roku. Zobaczcie, co jeszcze wydarzyło się w tej kolejce.

Dziesięć bramek padło w meczu Sokoła Nisko z Olimpią Pysznica. Lider odniósł pokaźne zwycięstwo aż 9-1 i dopisał bardzo ważne trzy punkty. Zaskakująco wynik spotkania otworzyli goście, a autorem jedynego trafienia dla Olimpii był Grzegorz Tofil. Kolejne minuty to już pełna dominacja Sokoła. Hat-tricka ustrzelił Piotr Młynarczyk, a dublet Kamil Kobylarz. Po jednej bramce dołożyli jeszcze Jakub Janczyk, Jacek Stępień Karol Dziopak i Patryk Marut.

Znakomicie spisująca się w tej rundzie Unia Nowa Sarzyna przegrała tym razem ze Stalą Gorzyce, która zajmuję trzecie miejsce w ligowej tabeli. Wynik spotkania otworzył zawodnik Unii Nowej SarzynaMichał Madej. Kolejne minuty należały już do miejscowych, trzy bramki ustrzelił Marcin Chmiel, a jedno trafienie dołożył jeszcze Grzegorz Szymanek.

Sześć bramek zobaczyli kibice w Leżajsku, gdzie Pogoń Leżajsk pokonała LKS Brzyska Wola 6-0. Pierwszą bramkę już w 5. minucie zdobył Rafał Drożdżal, kolejne trafienia w pierwszej połowie dołożyli jeszcze Michał Świeżawski, Wojciech Bosak i Dominik Drożdżal. W drugiej połowie obraz gry się nie zmienił i Marcin Kowal i Wojciech Bosak dołożyli po jeszcze jednym trafieniu.

Rezerwy Siarki Tarnobrzeg zremisowały bezbramkowo z ŁKS-em Łowisko. W innym meczu San Kłyżów pokonał LZS Ździary 2-1. Gości na prowadzenie wyprowadził Przemek Siudak, a później inicjatywę przejęli gospodarze. Najpierw bramkarza rywali pokonał Daniel Cichoń, a potem Michał Brak.

Stal II Stalowa Wola pokonała Transdźwig Stale 3-2. Na listę strzelców najpierw wpisali się Mateusz Książek i Filip Mucha, a przed zakończeniem pierwszej połowy kontaktową bramkę zdobył Przemysław Stąporski. Pod koniec drugiej połowy kolejne trafienie dołożył Mateusz Książek, a drugą bramkę dla gości zdobył Paweł Durda

LZS Rzeczyca Długa przegrała ze Stalą Nowa Dęba 2-4. Dla Stali po dwa trafienia zaliczyli Kamil Serafin i Kamil Gorzelny, a dla gospodarzy strzelali Mariusz Stelmach i Damian Laskowski.