2022-02-09 19:52:00

Hanball Stal Mielec przegrała z AWF-em Biała Podlaska

Zakończyła się pucharowa przygoda Handball Stali Mielec. Podopieczni Rafała Glińskiego przegrali z AWF-em Biała Podlaska.

W Białej Podlaskiej doszło do starcia, którego stawką był awans do ćwierćfinału Pucharu Polski w piłce ręcznej. AWF Biała Podlaska pokonała Handball Stal Mielec i pewnym krokiem awansowała do kolejnej rundy rozgrywek.

Już od pierwszych minut wynik spotkania był korzystniejszy dla klubu z Białej Podlaskiej, który do przerwy prowadził 17-12. Przewaga gospodarzy utrzymywała się do końca gry, a ostateczny wynik starcia to 33-24. W ten sposób Handball Stal Mielec pożegnała się z Pucharem Polski.

Warto dodać, że był to szczególny mecz dla gracza z Mielca - Denisa Wołyncewa, który w drużynie przeciwników grał przez dwa sezony i zdobył 219 bramek.

AWF Biała Podlaska - Handball Stal Mielec 33-24 (17-12)

Autor:Katarzyna Czarny