2021-12-06 21:51:13

Mała księgowość - oprogramowanie dla każdego

Podobne tematy księgowość
Każdy, kto prowadzi firmę wie jak ważna jest księgowość i porządek w fakturach. Z pomocą przychodzi Mała księgowość - rozwiązanie proponowane przez serwis wFirma.pl.
 
Miesięczne koszty zatrudnienia księgowej bądź biura rachunkowego potrafią być bardzo wysokie. Często zbyt wysokie dla firm, które dopiero weszły na rynek lub po prostu mają mały budżet. Dlatego warto  skorzystać z rozwiązań online dla niedużych firm. Dziś pod lupę bierzemy program Mała Księgowość online.

Księgowość online za darmo przez 12 miesięcy

Już na początku warto zwrócić uwagę na niezwykle istotne szczegół. Po skorzystaniu ze spacjalnego kodu otrzymasz usługę Mała Księgowość aż na 12 miesięcy za darmo. Wystarczy wejść na stronę https://wfirma.pl/mala-ksiegowosc-online i założyć darmowe konto.
 
Najważniejszy, by przy rejestracji wpisać kod KSIEGOWOSCZADARMO - dzięki temu przez pierwszy rok będziesz mógł prowadzić księgowość Twojej firmy całkowicie za darmo. 
 
Po rejestracji dostaniesz profesjonalne narzędzie do wystawiania i księgowania faktur. Do wyboru otrzymasz wiele szablonów, możliwość dodania własnego logo, a nawet wystawianie faktur w innych językach (dostępnych jest aż osiem).

Mała księgowość online to proste rozliczanie podatków

 
Ogromną zaletą usługi Mała księgowość online jest niezwykle proste i intuicyjne rozliczanie podatków. Wszystkie wyliczenia dotyczące Twoich zobowiązań podatkowych i ubezpieczeniowych będą znajdować się w jednym miejscu. W wygodny sposób będzie mógł rownież wysyłać e-deklaracje i pliki JPK V7 do urzędu skarbowego i ZUS-u.
 
Mała Księgowość to wiele przydatnych funkcji, które pozwolą Ci samodzielnie zająć się księgowością własnej firmy - bez angażowania biura rachunkowego i wydawania niepotrzebnie co najmniej kilkuset złotych miesięcznie. System automatycznie zaksięguje Twoje faktury - nawet na podstawie zdjęć zrobionych telefonem komórkowym czy też skanów faktur elektronicznych w formacie XML i PDF.
 
Dzięki Małej Księgowości w prosty i wygodny sposób rozliczysz pojazdy używane w Twojej firmie - czy też jako środek trwały czy też w leasingu z limitem kosztów 75 lub 100%, a także samochody prywatne z odliczenie 20% kosztów.
 
Program ma również wbudowany system umożliwiający generowanie wezwań do zapłaty. Możesz wysłać je mailem, tradycyjną pocztą lub SMS-em. Wszystko można zaprogramować automatycznie.

Podpis kwalifikowany i prosta wysyłka do ZUS

Zmorą każdego przedsiębiorcą jest comiesięczne rozliczenie z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych. Można to robić ręcznie wypełniając skomplikowane druki i formularze albo skorzystać z programu Płatnik. Rozwiązanie proponowane przez Małą Księgowość pozwala na szczęście maksymalnie to rozliczenie uprościć i zautomatyzować bez dodatkowych kosztów.
 
- Wybierając oprogramowanie Mała Księgowość można zapomnieć o problemach jakie niesie użytkowanie programu Płatnik - przekonują eksperci z portalu wFirma.pl.
 
- Platforma w pełni go zastępuje. Pozwala w prosty sposób wysyłać deklaracje bezpośrednio do ZUS i zaciągać dane z PUE ZUS. Wystarczy posiadać pakiet Mała Księgowość Online. Wysyłka odbywa się za pomocą własnego podpisu kwalifikowanego lub podpisu pracowników serwisu wFirma.
 
Co najistotniejsze korzystanie z programu Małej Księgowości można zacząć w każdej chwili - bez względu na to czy dopiero założyłeś firmę czy prowadzisz ją już kilka lat.
 
- Rozpoczęcie pracy w systemie małej księgowości jest możliwe w każdym momencie roku. Jeśli przedsiębiorca rozpoczynający prowadzenie działalności jeszcze nie dostarczył szczegółowych zgłoszeń do ZUS oraz urzędu skarbowego, może je przygotować bezpośrednio w naszym systemie księgowym. Natomiast przenosząc firmę z innego systemu lub biura księgowego, mała księgowość pozwala na poprawne kontynuowanie prowadzenia spraw podatkowych, KPiR czy też amortyzacji środków trwałych - przekonują eksperci z wFirma.pl.

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij