2021-10-16 19:24:00

Spotkanie niewykorzystanych szans. Remis w starciu MKS-u Podlasie Biała Podlaska z Texom Sokołem Sieniawa

W meczu pomiędzy Podlasiem Biała Podlaska a Texom Sokołem Sieniawa nie padły żadne bramki. (fot. Podlasie)
Rzadko zdarza się, by grające ze sobą drużyny nie wykorzystały rzutów karnych. Taka sytuacja miała miejsce w Białej Podlaskiej, gdzie w pojedynku 13. kolejki 3 Ligi gr. IV, miejscowy MKS Podlasie zremisował bezbramkowo z Sokołem Sieniawa.

Pierwsza odsłona spotkania pomiędzy Podlasiem Biała Podlaska a Texom Sokołem Sieniawa należała do podopiecznych Dariusza Majchera, którzy najlepszą sytuację do zdobycia gola mieli w 28. minucie, kiedy to egzekwowali rzut karny. Nie udało im się go wykorzystać, dzięki czemu kontrolę nad boiskowymi wydarzeniami przejęli gospodarze, co jednak nie przełożyło się na zdobycze bramkowe.

W drugiej połowie to zawodnicy z Podlasia mieli "jedenastkę". W 65. minucie do piłki podszedł Kamil Kocoł, który... także nie zdołał pokonać bramkarza przeciwnika. Sąsiadujące ze sobą w tabeli drużyny walczyły do końca o zdobycie zwycięskiego gola, lecz zabrakło im skuteczności. Stąd też musiały podzielić się punktami.

To już trzeci mecz Sokoła Sieniawa bez zdobyczy bramkowej. W poprzedniej kolejce zremisowali bezbramkowo z Wisłą Sandomierz, a wcześniej ulegli 0-1 WATKEM Koronie Rzeszów.