https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2021-07-13 13:23:31

Kacper Kopczak testowany przez NK Brezice

Kacper Kopczak z Sanoka przebywa na testach w NK Brezice, klubie z 2 ligi słoweńskiej (fot. archiwum prywatne)
Kacper Kopczak z Sanoka przebywa na testach w NK Brezice, klubie z 2 ligi słoweńskiej (fot. archiwum prywatne)
19-letni Kacper Kopczak, wychowanek Stali Sanok, przebywa obecnie na testach w drugoligowym klubie ze Słowenii - NK Brezice.
 
Grający na pozycji pomocnika Kacper Kopczak piłkarską karierę rozpoczynał w drużynie Ekoball Stali Sanok skąd trafił do młodzieżowych drużyn Cracovii, a następnie Piasta Gliwice.
 
Przed dwoma Kacper Kopczak trafił na testy do Sunderlandu, gdzie przez półtora sezonu grał w drużynach juniorskich.
 
- Przez ostatnią rundę występowałem w Wiśle Sandomierz do której dołączyłem dosłownie na ostatni moment. Wróciłem do Polski przez problemy COVID-owe - powiedział nam sam piłkarz. W Wiśle Sandomierz 19-letni pomocnik rozegrał 7 spotkań.
 
- Od dziś do końca tygodnia. przebywam na testach w słoweńskim klubie 2 ligi NK Brezice - zdradził Kacper Kopczak, który zeszłego lata sprawdzany był m.in. przez angielski Mansfield Town.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 5

Rozwiąż działanie =

~anonim 2021-07-14 07:12:17 3 2

Znowu kolejny zawodnik ciagniety przez agenta po calej Europie, nawet do takiej smiesznej ligi jak slowenska. Najważniejsze, żeby mieć w cv Sunderland i Cracovie xD Chlopie zmień sobie agenta i zacznij grać w piłkę.

Anonim 2021-07-14 21:27:20 3 2

Bardzo ciekawy zawodnik gdzie był tam nie grał w Sandomierzu 7meczy 164 minuty top zawodnik w głowie się to nie mieści

!!! 2021-07-15 08:38:45 2 3

Do sfrustrowanych i zawistnych anonimów z bliskiego otoczenia. Zawodnik w tej chwili nie ma agenta i może go poprowadzisz prawidłowo tylko pamiętaj nie anonimowo. A drugi anonim nie wiedział że Kacper miał kontuzję i może to była jedna z przyczyn dlaczego nie grał. Muszę Cię zmartwić. Po rehabilitacji wrócił dwa razy mocniejszy. Dla twojej informacji przed przyjściem do Sandomierza rozegrał w Sunderland gr. młodzieżowa kilkanaście meczy w pełnym wymiarze czasu strzelając osiem bramek. Do wglądu skruty z meczy na youtube. Wpisz imię i nazwisko piłkarza. I jeszcze jedno jak nie dałeś jednej z trzech łap w dół na youtube to możesz to zrobić.

Do !!! 2021-07-15 11:37:21 0 0

Kontuzje miał po tych 7 meczach a ilość minut w tych 7 rozegranych rewelacja

Krzysiek 2021-07-15 16:13:11 3 0

A ja trzymam kciuki za chłopaka. Wspaniała przeszłość juniorska łapanie doświadczenia w dobrych klubach polskich i za granicą musi przynieść efekt. Przeskoczenie z juniorów do 3 ligi i łapanie tam pierwszych minut w seniorce przyniesie również efekt na wyższy poziom rozgrywek w Polsce czy za granicą. Rozpoczęcie kariery seniorskiej w 3 lidze polskiej to dobry temat na przyszłość. Kacper dużo zdrowia, wytrwałości, cierpliwości.

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij