https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2021-07-06 10:21:00

Jarosław Pacholarz szkoleniowcem Wisły Sandomierz

Jarosław Pacholarz został nowym szkoleniowcem Wisły Sandomierz. (fot. Wisła)
Jarosław Pacholarz został nowym szkoleniowcem Wisły Sandomierz. (fot. Wisła)
Jarosław Pacholarz poprowadzi Wisłę Sandomierz w sezonie 2021/22 w trzeciej lidze. 36-latek wraca do ekipy z Sandomierza po czterech latach.
 
Jeszcze nie dawno wydawało się, że Wisła Sandomierz wycofa się z rozgrywek 3 ligi gr. IV. Ostatecznie klub z "miasta, gdzie do Wisły wpływa San" przystąpi do rozgrywek. Teraz włodarze Wisły ogłosili nazwisko nowego szkoleniowca. Został nim Jarosław Pacholarz, który zastąpił na tym stanowisku Rafała Wójcika.
 
- Tego Pana w Sandomierzu nie trzeba nikomu przedstawiać. Jarosław Pacholarz trenerem SKS Wisły. Kontrakt został podpisany do 30 czerwca 2022. Jarek, witamy ponownie, życzymy samych sukcesów oraz jak najlepszych wyników - czytamy na oficjalnej stronie klubu.
 
Pacholarz w poprzednim sezonie pracował w KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski jako asystent Tadeusza Krawca. Wcześniej samodzielnie prowadził Stal Kraśnik

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

Syla 2021-07-06 11:14:45 1 6

Ciekawe czy będzie dominował trening z pachołkami?

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij