2012-06-17 13:44:02

JKS Jarosław wygrał z Kantorem Turbia

JKS Jarosław wygrał z Kantorem Turbia 3-1 w meczu 30. kolejki IV ligi podkarpackiej.

Jarosławianie wyszli na prowadzenie już w 9. minucie meczu po golu Arkadiusza Gosy. Chwilę później wyrównał Piotr Sojecki. Do przerwy było 1-1.

W drugiej połowie gole dla JKS-u Jarosław zdobyli Bartłomiej Raba i Mateusz Pietryna.

Szansę na podwyższenie miał jeszcze Andrzej Kot, ale nie potrafił wykorzystać rzutu karnego - Daniel Furak obronił.

JKS JAROSŁAW - KANTOR TURBIA 3-1 (1-1)
Bramki: Gosa (9), Raba (61), Pietryna (84) - Sojecki (15)

JKS: Kaczmarek (46. Goryl) - Puńko, Załoga (46. Vytak), Sobczak, Bartnik (68. Pawlak) - Raba, Kot, Bańka (46. Kubas), Soczek - Jurczak, Gosa (46. Pietryna)

Kantor: Furtak - Maciorowski, Kobylarz, Paprocki (84. Łącz), Stępień - Gruszczyk (64. Oczak), Piechniak, Serafin, Kapica (84. Cupak) - Juda, Sojecki (79. Zalewski)

Sędziował: Rafał Krężałek z Krosna. Żółte kartki: Oczak, Furtak. Widzów: 200

źródło: własne / Nowiny