https://www.dikyspray.pl/

https://online-mexos.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2021-05-20 16:42:11

Typy bukmacherskie na króla strzelców EURO 2021 – kto po koronę?

Co dwa lata fani piłki nożnej w Europie mają święto futbolu. Z wiadomych przyczyn, tym razem na kolejną wielką imprezę trzeba było czekać trzy lata. Jednak już 11 czerwca rozpocznie się walka o mistrzostwo na Starym Kontynencie. Tym razem przeanalizujemy, kto może być najlepszym strzelcem turnieju – typy na EURO 2021 według kursów bukmacherów!

Kogo typować na króla strzelców na EURO 2021?

Często odwołując się do faworytów danych spotkań piłkarskich ma się na myśli kursy bukmacherskie. Nie ma się co dziwić, w końcu te wartości są wystawiane przez ekspertów, którzy każdą sytuację skrzętnie kalkulują. Obecnie dwoma głównymi faworytami do wygrania EURO 2021 są Francuzi oraz Anglicy. Jednak w dzisiejszym tekście spojrzymy trochę na inne typy… bo dotyczące konkretnych piłkarzy.

EURO 2021 to bardzo duża impreza, więc zakłady sportowe przygotowują się do niej specjalnie. Jeżeli nie będziesz wiedział co wybierać, to sprawdź tutaj typy bukmacherskie z analizami na EURO 2021. Niewątpliwie można oczekiwać bardzo szerokiej oferty na te spotkania. Wybór typów bukmacherskich będzie spory. Nie inaczej jest już w długoterminowych przewidywaniach.

Na początek zobaczmy kto ma największe szanse zostać królem strzelców? Napastnicy strzelający bramki to zawsze indywidualności, które porywają i najbardziej zapadają w pamięci. Tak według typów bukmacherskich, największe szanse podczas EURO 2021 na zdobycie pierwszego miejsca w tej klasyfikacja ma Harry Kane, Kylian Mbappe oraz Romelu Lukaku.


Naturalnie cała wymieniona trójka to czołówka napastników na świecie. Każdy bryluje w swoim klubie i oczekuje się, że przeniosą tę dyspozycję na EURO. Jednak na pierwszy rzut oka może się wydawać, że naturalnie inne reprezentacje również posiadają tak klasowych piłkarzy w przodzie… a nawet lepszych.
 
Jednak tutaj w ustawianiu kursów bukmacherzy biorą pod uwagę jeszcze jedną bardzo ważną kwestię – potencjalną liczbę meczów, jaką mogą rozegrać dani zawodnicy. To nie przypadek, że faworytami do korony króla strzelców są kolejno piłkarze narodowości, które są w przewidywaniach stawiane jako trzy najlepsze ekipy na tym turnieju – Anglia, Francja i Belgia.

Czy Robert Lewandowski zostanie królem strzelców na EURO 2021?

Nasz wzrok od razu kieruje się w stronę Roberta Lewandowskiego, na którego kurs, że zostanie królem strzelców na EURO 2021 wynosi 17 i stawia go na równi na piątym miejscu z takimi piłkarzami jak Antoine Griezmann, Raheem Streling i Timo Werner.

Nie ma wątpliwości, że Lewy jest obecnie jednym z najlepszych, a niektórzy powiedzieliby najlepszym napastnikiem na świecie. Jednak jego niższe notowania wynikają właśnie z faktu, że zagra w reprezentacji Polski. Według przewidywań bukmacherów nasza kadra nie dojdzie do ćwierćfinałów… co automatycznie daje trzy mecze mniej dla Roberta Lewandowskiego niż potencjalnie dla strzelców z państw, które będą w finale.

Najlepszym zawodnikiem EURO 2021 według typów bukmacherów będzie…

Wspomnieliśmy o strzelcach, jednak nie tylko ci bramkostrzelni są gwiazdami. Tak poza typowanie króla strzelców, można również wskazywać najlepszego zawodnika na EURO 2021. Tutaj przed Kane’a, Mbappe i Lukaku jako główny faworyt wysuwa się Kevin De Bruyne. Każdy śledzący piłkę nożną może zgodzić się z tym faktem. Po raz kolejny nie bez znaczenia jest tu fakt, że Belgia może dojść do finału.

Obstawiamy.info, czyli typy na EURO 2021

Jeżeli chcesz obstawiać, a nie wiesz jakie typy bukmacherskie brać na kupon, to możesz odwiedzić portal Obstawiamy.info. Na tej stronie znajdziesz analizy i propozycje kuponów na wszystkie ważne spotkania podczas EURO 2021. Poza piłkarskim czempionatem wiele innych pozycji do obstawiania, ale także porad bukmacherskich.

Pamiętaj, że zakłady bukmacherskie są tylko dla pełnoletnich. W Polsce można obstawiać wyłącznie w legalnych firmach – tylko takie oferty znajdziesz na Obstawiamy.info. Za typowanie w nielegalnych zakładach sportowych grozi kara. Poza tym trzeba mieć świadomość zagrożenia jakie niesie ze sobą wysyłanie kuponów – uzależnienia.

Autor: Redakcja Obstawiamy – portal z typami, recenzjami oraz poradami dotyczącymi zakładów bukmacherskich

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij