2012-05-12 18:58:24

Siarka Tarnobrzeg przegrała w Zaczerniu

Piłkarze Siarki Tarnobrzeg przegrali w Zaczerniu z tamtejszym Limblachem 2-3 w meczu 25. kolejki III ligi lubelsko-podkarpackiej.

Katem walczącej o awans Siarki Tarnobrzeg okazał się świetnie dysponowany ostatnio Damian Wolański.

Wypożyczony do Zaczernia zawodnik Stali Rzeszów rozegrał bardzo dobre spotkanie zdobywając dwa gole - pierwszego już w 2. minucie spotkania, a drugiego po przerwie.

Trzecie trafienia dla Limblachu Zaczernie dołożył Piotr Gilar.

Gracze Siarki tego dnia trafiali tylko z rzutów karnych - najpierw jedenastkę wykorzystał Bartosz Madeja, a w końcówce meczu do siatki trafił Jakub Zabłocki.

LIMBLACH ZACZERNIE - SIARKA TARNOBRZEG 3-2 (1-1)
Bramki: Wolański 2 (2, 60), Gilar (75) - Madeja (23-karny), Zabłocki (85-karny)

Limblach: Kukulski - Polak, Róg, Brogowski, Federkiewicz - Gilar (86. Brzychczy), Szyszka, Ryniewicz, Szala (60. Hajnas), Płonka - Wolański (90. Kapuściński)

Siarka: Ćwiczak - Łuczakowski, Beszczyński, Jakubiec, Bażant - Kuranty, Madeja (70. Zabłocki), Kwieciński (55. Korzępa), Łukawski (59. Rożek), Kabata (80. Zalewski) - Wolan

Sędziował: Mariusz Śledź z Białej Podlaskiej. Żółte kartki: Polak, Gilar, Federkiewicz, Hajnas, Szyszka, Róg – Madeja, Kabata, Jakubiec, Korzępa, Rożek. Widzów: 200

źródło: własne / Echo Dnia