http://sms.mielec.pl/2021/02/22/nabor-20212022/

2021-02-09 10:52:00

Daniel Chorab oraz Stanisław Wierzgacz odchodzą z Wisły Sandomierz

Daniel Chorab (na zdjęciu, z prawej) odchodzi z Wisły Sandomierz (fot. Radosław Kuśmierz)
Daniel Chorab (na zdjęciu, z prawej) odchodzi z Wisły Sandomierz (fot. Radosław Kuśmierz)
Daniel Chorab oraz Stanisław Wierzgacz odchodzą z Wisły Sandomierz. Obaj zawodnicy uczestniczyli w największych w historii sukcesach "niebiesko-biało-czerwonych".
 
Daniel Chorab oraz Stanisław Wierzgacz odchodzą z Wisły Sandomierz. Obaj zawodnicy uczestniczyli w największych w historii sukcesach "niebiesko-biało-czerwonych". 31-letni Chorab to obrońca, a jesienią w barwach ekipy z województwa świętokrzyskiego rozegrał 13 spotkań ligowych. 35-letni bramkarz Wierzgacz zaś nie zagrał żadnego meczu w 3 lidze gr. IV.
 
Chorab pierwsze kroki stawiał w Sparcie Dwikozy. Kolejnym klubem w jego karierze był KSZO Junior Ostrowiec Świętokrzyski, a ponadto grał także w Orliczu Suchedniów oraz Siarce Tarnobrzeg. Obrońca przy Koseły 3a występował przez ostatnie dwanaście sezonów. Jeśli chodzi natomiast o Wierzgacza, to jego pierwszym klubem były Tłoki Gorzyce.
 
Bramkarz w ekipie z Gorzyc grał do końca rundy jesiennej sezonu 2006/07. Następnie przeniosł się do Stali Stalowa Wola, gdzie występował do końca sezonu 2009/10. Zawodnik ponadto reprezentował barwy Polonii Przemyśl, Sokoła Nisko, Unii Nowa Sarzyna oraz KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski. 35-latek barwy Wisły Sandomierz reprezentował w sumie przez sześć lat.
 

Kończy się pewna era. A wszystko ma związek z odejściem z klubu Daniela Choraba oraz Stanisława Wierzgacza - byli to...

Opublikowany przez SKS WISŁA Sandomierz Poniedziałek, 8 lutego 2021

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij