2012-05-11 19:25:40

Stal Mielec ograła Karpaty Krosno

W spotkaniu inaugurującym 25. serię gier III ligi lubelsko-podkarpackiej Stal Mielec pokonała Karpaty Krosno 2-1.

Jako pierwsi do siatki trafili mielczanie.

Prowadzenie 1-0 do przerwy zapewnił im Damian Buczyńskie, który wpisał się na listę strzelców w 34. minucie meczu.

Tuż po wznowieniu gry Karpaty Krosno wyrównały po golu strzelonym przez Sebastiana Meiera.

Bramkę na 2-1 dla Stali Mielec zdobył Michał Pruchnik.

STAL MIELEC - KARPATY KROSNO 2-1 (1-0)
Bramki:
Buczyński (34), Pruchnik (62) - Meier (47)

Stal: Daniel - Pydych, Kiciński, Cichosz, Kardyś - Jędryka, Skiba (63. Ryguła), Wolański (83. Stępień), Kościelny, Buczyński (57. Pruchnik) - Łętocha (78. Marek)

Karpaty: Hajduk - Honkisz (65. Sobota), Tomkiewicz, Łukaczyński, Włodarski - Mikulec, Kozieł, Stanisz, Meier (72. Pęcak) - Korzeniowski, Buczek

Sędziował: Gąsiorowski (Biała Podlaska). Żółte kartki: Stanisz, Kozieł, Łukaczyński, Buczek. Widzów: 200

źródło: własne / stalmielec.com / karpatykrosno.net