https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2021-01-28 18:51:00

Bartosz Curzytek będzie jeździł w Cellfast Wilkach Krosno!

Bartosz Curzytek w sezonie 2021 będzie jeździł w Wilkach Krosno. (fot. Wilki Krosno)
Bartosz Curzytek w sezonie 2021 będzie jeździł w Wilkach Krosno. (fot. Wilki Krosno)
Bartosz Curzytek został nowym zawodnikiem Cellfast Wilków Krosno. 17-latek został wypożyczony z Betard Sparty Wrocław na sezon 2021.
 
Bartosz Curzytek w najbliższym sezonie będzie zawodnikiem Cellfast Wilków Krosno. Beniaminek eWinner 1 ligi żużlowej wypożyczył 17-latka z ekstraligowego Betardu Sparty Wrocław.
 
- Cieszę się, że będę jeździł w Wilkach. Mam do Krosna blisko z domu, a szlak przetarł mi Patryk Wojdyło, który chwalił klub i atmosferę. Chcę zbierać doświadczenie i pokazać się z dobrej strony krośnieńskim kibicom. Na torze w Krośnie zaliczyłem swój żużlowy debiut, więc mam sentyment do tego miejsca - powiedział Bartosz Curzytek cytowany przez oficjalną stronę krośnieńskiego klubu.
 
- Pamiętam Bartka z jego pierwszych kółek na torze w Rzeszowie kilka lat temu. Już wtedy było widać u niego duży talent i chęć do jazdy. Z niecierpliwością czekamy więc na pierwsze treningi na naszym obiekcie - podkreślił trener Cellfast Wilków, Ireneusz Kwieciński.
 
Po tym transferze formacja młodzieżowa Wilków ma w tej chwili czterech zawodników. Po za Curzytkiem są to wypożyczeni z eWinner Apatora Toruń Aleks Rydlewski i Jakub Janik oraz wychowanek klubu z Krosna, Kacper Przybylski.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

leon 2021-02-08 15:25:10 0 0

mega wzmocnienie

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij