2012-04-21 19:14:52

JKS Jarosław zremisował z Cosmosem Nowotaniec

Mecz IV ligi JKS Jarosław - Cosmos Nowotaniec zakończył się wynikiem 1-1. Obydwa gole padły w końcówce spotkania.

Pojedynku JKS-u Jarosław z Comosem Nowotaniec nie stał na najwyższym poziomie.

Obydwie drużyny długo nie mogły trafić do siatki - gole padły dopiero pod koniec meczu.

W 81. minucie po niefortunnej interwencji samobójczą bramkę dla gości zdobył Maciej Saramak. Wyrównał pięć minut później Mateusz Jurczak po uderzeniu z rzutu karnego.

JKS JAROSŁAW - COSMOS NOWOTANIEC 1-1 (0-0)
Bramki: Saramak (81-samobój) - Jurczak (86-karny)

JKS: Kaczmarek . Bartnik, Załoga, Saramak (84. Żaczek), Vytak - Raba, Kubas (74. Bańka), Kot (25. Gliniak), Soczek - Jurczak, Kania (90. Pietryna)

Cosmos: Vikhot . Badowicz, Szałankiewicz, Śmietana, Majka (46. Kłodowski) - Armata (46. Pluskwik), Łoch, Gołda, Nikulishyn (67. Spaliński) - Pulkiv, Małyk (90. Szatkowski)

Sędziował: Paweł Kantor z Dębicy. Żółte kartki: Bartnik, Gliniak. Widzów: 350

źródło: własne / jksjaroslaw.info