2012-04-21 19:09:05

Partyzant Targowiska przegrał wygrany mecz

Piłkarze Partyzanta Targowiska prowadzili z Podlasie Biała Podlaska już 2-0, ale ostatecznie przegrali 2-3.

W meczu 21. kolejki rozgrywek III ligi lubelsko-podkarpackiej Partyzant Targowiska przegrał z Podlasiem Biała Podlaska 2-3.

Gracze Piotra Kota po pierwszej połowie prowadzili 2-0 po golach Damiana Łanuchy i Kamila Walaszczyka (z rzutu karnego).

Po przerwie obudzili się goście. Najpierw kontaktową bramkę zdobył Wojciech Hołoweńko, a w 83. minucie do wyrównania doprowadził Arkadiusz Maksymiuk.

W ostatniej minucie spotkania do siatki Partyzanta trafił Łukasz Sawtyruk dając ostatecznie zwycięstwo Podlasiu.

PARTYZANT TARGOWISKA - PODLASIE BIAŁA PODLASKA 2-3 (2-0)
Bramki: Łanucha (4), Walaszczyk (45-karny) - Hołoweńko (67), Maksymiuk (83), Sawtyruk (90)

Partyzant: Michalak - Krupa, Zajdel, Remut, Ginalski (59. Wierdak) - Płonka (87. Zych), Świechowski, Walaszczyk, Łanucha (71. Wójcik), Nikody - Zarzyka (76. Walat)

Podlasie: Wasiluk - Mirończuk, Komar, Jędrzejuk, Adamiuk -Sobiczewski, Maksymiuk, Litwiniuk, Jesionek - Hołoweńko, Sawtyruk

Sędziował: Gerard Żurawski z Mila. Żółte kartki: Remut, Łanucha, Zajdel, Płonka, Krupa - Jesionek. Widzów: 200

źródło: własne / Nowiny