2012-04-21 18:47:39

Izolator znów wygrał. Siarka znów przegrała

Gracze Izolatora Boguchwała wygrali z Siarką Tarnobrzeg 1-0 w meczu 21. kolejki III ligi lubelsko-podkarpackiej.

Izolator Boguchwała wygrał czwarty raz z rzędu i do trzeciego miejsca traci już tylko trzy punkty. Siarka Tarnobrzeg natomiast przegrała drugie kolejne spotkanie i na dobre straciła pozycję lidera.

Autorem jedynego trafienia był Krzysztof Szpond, który wpisał się na listę strzelców w 56. minucie meczu.

Gospodarze kończyli ten mecz w dziesiątkę - w 88. minucie drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartką, ukarany został Krzysztof Domin.

IZOLATOR BOGUCHWAŁA - SIARKA TARNOBRZEG 1-0 (0-0)
Bramka: Szpond (56)

Izolator: Pawlus - Kopiec, Czopko, Szpond, Guzior (75. Więcek) - Karwat (70. Porada), Rogala, Cupryś (90. Burak), Domin - Rusin, Tyburczy (58. Adamczyk)

Siarka: Ćwiczak - Jakubowski (66. Kabata), Jakubiec, Beszczyński, Łuczakowski - Korzępa (58. Kwieciński), Kuranty, Hynowski, Wolan - Zalewski (79. Bażant), Zabłocki (49. Rożek)

Sędziował: Dawid Wierdak z Krosna. Żółte kartki: Karwat, Domin - Łuczakowski, Korzępa, Jakubowski. Czerwona: Domin (89, druga żółta). Widzów: 300

źródło: własne / Nowiny / zksizolator.eu