2012-04-18 20:52:39

Remis "Stalówki" w Puławach

W meczu zamykającym 26. kolejkę II ligi wschodniej Stal Stalowa Wola zremisowała w Puławach z miejscową Wisłą 1-1.

Stalowcy mieli sporo szczęścia w pierwszej części spotkania.

Znakomicie w bramce spisywał się Bartłomiej Dydo, który podobnie jak w meczu z Pogonią Siedlce obronił rzut karny egzekwowany przez Konrada Nowaka.

Kilka minut po przerwie gospodarze wywalczyli rzut wolny w okolicy pola karnego Stali, po którym Łukasz Misztal dał prowadzenie Wiśle.

Po stracie bramki trener Mirosław Kalita przeprowadził dwie zmiany wprowadzając do gry trzeciego napastnika. To była dobra decyzja - Kamil Gęśla wykorzystał wrzutkę w pole karne i doprowadził do remisu.

WISŁA PUŁAWY - STAL STALOWA WOLA 1-1 (0-0)