http://sms.mielec.pl/2021/02/22/nabor-20212022/

2020-10-05 12:33:16

Dlaczego warto korzystać z bonusów u bukmacherów

W momencie rozpoczęcia przygody z zakładami bukmacherskimi, pierwszym krokiem jest założenie konta u bukmachera. Jednym z podstawowych aspektów przy wyborze firmy oferującej zakłady wzajemne są bonusy przy rejestracji. Czym są i dlaczego odgrywają tak ważną rolę przy doborze bukmachera?

Zakłady bukmacherskie w Polsce z roku na rok cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród kibiców. Tam, gdzie jest popyt, jest również podaż – nowi bukmacherzy wyrastają jak grzyby po deszczu. Do Ministerstwa Finansów spływa coraz więcej wniosków o przyznanie licencji na legalne oferowanie zakładów wzajemnych na terenie Polski. Coraz obszerniejszy rynek sprawia, że firmy muszą walczyć o nowych użytkowników. W tym celu kuszą potencjalnych klientów bonusami w zamian za założenie konta.

Co można otrzymać od bukmachera w momencie rejestracji nowego konta? Najczęstszą formą bonusu jest dodatkowe doładowanie konta, które jest zależne od pierwszego depozytu. Firmy bukmacherskie ustalają górne limity wartości bonusu, który wynosi nawet kilka tysięcy złotych. Zazwyczaj kwotę trzeba kilkukrotnie obrócić przez wcześniej wyznaczony kurs, aby móc ją wypłacić na osobisty rachunek bankowy.

Nowi klienci bardzo często otrzymują również możliwość obstawienia pierwszego, darmowego zakładu, nawet bez wpłacenia depozytu. Bukmacher przelewa na konto gracza kwotę nawet do 25 złotych, która jest przeznaczona na pierwszy kupon. Inną formą bonusu jest również pierwszy zakład bez ryzyka, firma bukmacherska w razie premierowej pierwszej zwraca pełną wartość włożonej stawki. W tym wypadku również jest ustalony górny limit bonusu.

W ostatnim czasie coraz częściej bukmacherzy oferują również grę bez podatku. Wynosi on równe 12% wpłaconej stawki za zakład. W ramach bonusu powitalnego firmy pokrywają tę część z własnej kieszeni, taka promocja może trwać nawet dwa tygodnie od momentu założenia nowego konta. Niektóre firmy jak np. kasyno Unibet oferują ubezpieczenie pierwszego zakładu. W przypadku przegranej klient otrzymuje zwrot całej kwoty na konto.

Jak aktywować bonusy na świeżo założonym koncie? Najczęściej są one dodawane automatycznie po zakończonej rejestracji, jednak warto zapoznać się z regulaminem poszczególnej firmy bukmacherskiej lub skontaktować się z działem klienta. Zdarza się, że bonusy są aktywowane w momencie wpisania specjalnego kodu w trakcie zakładania konta, lub rejestracja musi nastąpić po kliknięciu w odpowiedni link referencyjny.

Warto wiedzieć, że bukmacherzy oferują również różne bonusy swoim obecnym klientom. Bardzo często organizowane są promocje kursowe na specjalne wydarzenia sportowe, gra bez podatku lub nawet dodatkowe środki w momencie doładowania konta.

Podsumowując – w trakcie przeczesywania rynku w celu odnalezienia swojego bukmachera, pierwszym krokiem jest poznanie bonusów za samo założenie konta. Ciekawe promocje startowe mogą bardzo ułatwić przygodę z zakładami bukmacherskimi. Istnieje też duże prawdopodobieństwo, że dzięki odpowiedniemu wykorzystaniu istnieje szansa na wzbogacenie się bez dużego wkładu finansowego.


Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij