https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-08-10 18:08:31

SPEC Stal Łańcut i KS Stobierna wciąż pozostają bez straty punktów [Klasa O Rzeszów]

fot. SPEC Stal Łańcut
fot. SPEC Stal Łańcut
Kolejny weekend z rzeszowską okręgówką za nami. Było ciekawie, bo nie brakowało wyrównanych spotkań. Kolejne zwycięstwo dopisały ekipy SPEC Stali Łańcut oraz KS Stobierna. Te drużyny jako jedyny pozostają w tabeli z kompletem wygranych na koncie. 
 
Nie do powstrzymania jak dotąd jest ekipa SPEC Stali Łańcut. Po mocnych transferach i dobrym przygotowaniu do sezonu ekipa Piotra Garuli nie ma sobie równych. W miniony weekend odprawili z kwitkiem beniaminka Klasy O Rzeszów, KS Przybyszówkę.
 
Wynik meczu otworzył już w 13. minucie Tomasz Walat, który jest aktualnym liderem klasyfikacji strzelców wraz z Patrykiem Pileckim z Aramixu Niebylec ( po 5. bramek), a do przerwy zrobiło się już 3:0. Po gwiazdku sędziego kolejną bramkę dołożył Kamil Drob i Przybyszówka w zasadzie opadła z sił. Ostatecznie ta sroga lekcja futbolu zakończyła się zwycięstwem gospodarzy 5:0. 
 
Emocji nie brakowało na stadionie w Tyczynie, gdzie miejscowy Strug podejmował Sawę Sonina. Lepiej w spotkanie weszli przyjezdni, którzy już w 6. minucie objęli prowadzenie po trafieniu Macieja Grada. Zawodnicy z Tyczyna walczyli o chociażby remis do samego końca i ta nieustępliwość się opłaciła. Na kilka chwil przed końcem do wyrównania doprowadził Maciej Staroń i tym samym Sawa kolejny raz straciła punkty w końcówce meczu. 
 
Pierwszą wygraną zaliczyła ekipa Strumyka Malawa, która w pojedynku przegranych wygrała z Orłem Wólka Niedźwiedzka 3:2 i z uśmiechem na ustach schodziła do szatni. Zwycięstwo przyjezdnym zapewnił sprowadzony z Watkem Korony Rzeszów Patrycjan Tłuczek. Przed Wólką szansa na pierwsze ligowe punkty już w środę, kiedy to zmierzą się na wyjeździe z Czarnymi Czudec, którym też na razie idzie jak po grudzie. 
 
Przed nami kolejka w środku tygodnia, więc możemy spodziewać się kolejnych zmian w tabeli. Oprócz wcześniej wymienionego pojedynku Wólki z Czarnymi, ciekawie też będzie m.in.w Soninie, gdzie Sawa zmierzy się z KS Stobierna oraz w Rakszawie, w której odbędą się okoliczne derby ze SPEC Stalą Łańcut. 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij