https://www.dikyspray.pl/

https://online-mexos.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-07-21 12:36:56

Paweł Zegarek zastąpił Piotra Powroźnika w Jutrzence Giebułtów

fot. Cracovia Kraków
fot. Cracovia Kraków
Piotr Powroźnik przestał pełnić funkcję trenera pierwszej drużyny Jutrzenki Giebułtów.  Nowym trenerem trzecioligowca został Paweł Zegarek, który ostatnio pracował w Proszowiance Proszowice.
 
Dwa tygodnie przed startem sezonu 2020/21 nastąpiła zmiana trenera w Jutrzence GiebułtówPiotra Powroźnika zastąpił Paweł Zegarek. Przewoźnik niespodziewanie podał się do dymisji po wygranym 5-2 sparingu z rezerwami Bruk-Bet Termalicy Nieciecza.
 
W momencie, w którym Piotr Powroźnik przestał być trenerem trzecioligowej Jutrzenki zakończył się pewien etap w historii tego klubu. Przewoźnik był szkoleniowcem od 2015 roku. Wówczas zespół ten znajdował się w czwartej lidze. Zostnie on zapamiętany z historycznego awansu do trzeciej ligi. 
 
- Zarząd klubu L.K.S Jutrzenka Giebułtów składa serdeczne podziękowania za Pracę w Naszym Klubie: 4,5 roku jako zawodnik, 5,5 roku jako trener - Dziękujemy Panie Trenerze! - czytamy na oficjalnej stronie trzecioligowca.

Dziękujemy, za twoją pasję, za świadome poświęcenie 10 lat swojego sportowego i prywatnego życia dla naszej drużyny i klubu. Za historyczny wynik, który osiągnąłeś - awans do III Ligi. Życzymy w dalszej twojej pracy trenerskiej, która nie jest łatwa – sukcesów i wytrwałości. Dziękujemy!
 
Zastąpi go Paweł Zegarek. 46-latek to były piłkarz Cracovii, Pogoni Staszów, Stali Stalowa Wola oraz Górnika Wieliczka. Jako trener pracował w Wiślance Granie oraz ostatnio Proszowiance Proszowice

Już 1 sierpnia rusza sezon 2020/21 w trzeciej lidze grupie czwartej. Na inaugurację Jutrzenka zagra na wyjeździe z beniaminkiem, ŁKS Łagów.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij