https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-07-17 21:28:37

Dariusz Marzec: Czapki z głów i brawa dla chłopaków

Dariusz Marzec uważa, że teraz czas na świętowanie dla piłkarzy. Natomiast on będzie kompletował skład na nowy sezon. (fot. Zagłębie Sosnowiec)
Dariusz Marzec uważa, że teraz czas na świętowanie dla piłkarzy. Natomiast on będzie kompletował skład na nowy sezon. (fot. Zagłębie Sosnowiec)
PGE FKS Stal Mielec ograła Zagłębie Sosnowiec 3-0 i awansowała do PKO Ekstraklasy. Zobaczcie co po meczu powiedział Dariusz Marzec.
 
- Przyjechaliśmy tutaj, żeby ten awans osiągnąć w Sosnowcu. Nie chcieliśmy czekać do ostatniej kolejki. Udało nam się to i jestem zadowolony, jak cały zespół. Dziękuję wszystkim zawodnikom. Widać, że ta chęć, determinacja i zaangażowanie przyczyniło się do tego sukcesu. Czapki z głów i brawa dla chłopaków - powiedział Dariusz Marzec po wywalczeniu awansu do PKO Ekstraklasy.
 
- Dobrze ułożyła się druga połowa, bo w pierwszej mieliśmy przewagę, ale nie było to tak uwidocznione. Natomiast druga połowa rozpoczęła się od bramki i poszło to dalej. Także mecz się ułożył po naszej myśli. Teraz czas na świętowanie! - kontynuował opiekun PGE FKS Stali Mielec.
 
- Będziemy świętować, ale już mamy w głowach kolejny sezon, który rozpoczniemy w Ekstraklasie. Dla chłopaków świętowanie, dla sztabu inna praca. Będziemy kompletować zespół na nowy sezon, bo wiemy że wielu zawodnikom kończą się kontrakty i trzeba będzie pouzupełniać pewne rzeczy - zakończył Dariusz Marzec.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 2

Rozwiąż działanie =

Cześć 2020-07-17 21:51:06 8 0

MIEEEEELEEEEEC !!!!!!

Cześć 2020-07-17 21:51:06 8 0

MIEEEEELEEEEEC !!!!!!

~anonim 2020-07-18 00:07:26 0 1

A co to urwa jest???

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij