https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-07-03 12:07:33

MAL-BUD1 niezmiennie z ekipą Partyzanta! Przełęcz Dukla nie sprostała czwartoligowcowi w sparingu

Foto Kwolek Konrad
Foto Kwolek Konrad
Partyzant MAL-BUD1 Targowiska pokonał w sparingowym spotkaniu drużynę Przełęczy Dukla prowadzoną przez Marcina Łukaczyńskiego 2-1. Po meczu udało nam zamienić się kilka słów z Przemysławem Kubalem członkiem zarządu oraz kierownikiem drużyny Partyzanta który stanowczo zdementował błędne informacje tyczące się odejścia sponsorów. 
 
Pierwszą bramkę w spotkaniu wyprowadzając tym samym ekipię Przełęczy Dukla na prowadzenie zdobył Maciej Mierzejewski. Wyrównie dla Partyzanta MAL-BUD1 Targowiska padło łupem Krystiana Szubrychta, natomiast bramkę na wagę zwycięstwa zdobył w drugiej połowie wracający z wypożyczenia z Cisów Jabłonica Polska, Konrad Kubal.
 
"Przygotowujemy się do gry w IV lidze podkarpackiej, na obecną chwilę kompletujemy kadrę, sytuacja nie jest hurraoptymistyczna aczkolwiek robimy co w naszej mocy żeby jak najlepiej przygotować się do ligowych zmagań. W przyszłym tygodniu na treningach pojawią się kolejni testowani zawodnicy, liga będzie długa, walczymy o to żeby mięć jak najszerszą kadrę. Wszystko to nie byłoby możliwe gdyby nie wsparcie naszych sponsorów firm MAL-BUD1 oraz ORLEN którym serdecznie przy okazji dziękujemy! Z tego miejsca chciałbym również zdementować informacje jakoby któryś z nich miało się wycofać. - Przemysław Kubal członek zarządu oraz kierownik drużyny Partyzanta MAL-BUD1 Targowiska.
 
Partyzant MAL-BUD1 Targowiska 2-1 Przełęcz Dukla

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

~anonim 2020-07-03 15:31:53 3 3

wspierają klienci Orlenu

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij