http://sms.mielec.pl/2021/02/22/nabor-20212022/

2020-04-06 10:35:38

Olimpia Elbląg została okradziona!

Podobne tematy 2 liga Olimpia Elbląg
fot. Olimpia Elbląg
fot. Olimpia Elbląg
Olimpia Elbląg została okradziona. W tym trudnym czasie dla nas wszystkich znaleźli się szaleńcy, który wykorzystali sytuację...
 
Ośrodek treningowy Olimpii Elbląg został okradziony. W czasie, gdy wszysyc mają siedzieć w domach śmiałkowie wykorzystali sytuację. Kradzież to zawsze coś okropnego, natomiast w czasie zastoju to coś jeszcze dużo gorszego.

- Jest to dla nas wszystkich trudny czas, w którym odbywamy społeczną kwarantannę, jednoczymy się w myśl lepszego jutra i stajemy się odpowiedzialni za dobro ogółu. Pamietajmy jednak o zabezpieczeniu i monitorowaniu swojego mienia, które znajduje się poza miejscem naszego zamieszkania - czytamy na oficjalnej stronie Olimpii.
 
Drugoligowiec stracił sprzęt treningowy, piłki, narzędzia do pielegnacji boisk oraz kilka innych cennych rzeczy. - Niech te zdarzenie będzie dla Was sygnałem do trzymania się na baczności. Zabezpieczajcie swoje domy, działki, ogrody, garaże oraz inne miejsca, bo jak widać złodzieje nie mają sumienia, nawet w obliczu panującej sytuacji epidemiologicznej - ostrzega drugoligowiec.
 
Prezes klubu, Paweł Guminiak założył link w portalu zrzutka. Kibice mogą wspierać Akademię Olimpii Elbląg. Link: TUTAJ. Ponadto można wspomóc ekipę seniorów - TUTAJ.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

D n o 2020-04-07 07:20:10 0 0

Śmiałkowie? Tak redakcja nazywa zwykłych złodziei? Pomyśl zanim napiszesz...

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij