2020-03-16 18:42:21

Gramy wirtualną ligę! Dziś o godz. 20 startuje sezon FM 3 ligi, gr. IV [TRANSMISJA NA ŻYWO]

Pomimo przerwy w rozgrywkach, my bawimy się cały czas :-) Startujemy z wirtualnymi rozgrywkami FM 3 ligi, gr. IV. Zaczynając od dziś rozpoczynamy rywalizację w najbliższej nam III lidze w Football Managerze 2020. Oglądajcie LIVE!
 
Przerwa w rozgrywkach i brak sportu wszystkim nam daje się mocno we znaki. Dlatego postanowiliśmy umilić sobie, i miejmy nadzieję także trochę Wam, ten trudny czas. Rozegramy wirtualny sezon 3 ligi gr. IV w Football Managerze 2020! Wszystko będziemy relacjonować Wam na żywo.
 
Składy w FM 3 lidze, gr. IV - bo tak właśnie nazywać będziemy nasze rozgrywk - są aktualne na końcówkę ubiegłej rundy. Miejmy więc nadzieję, że rozgrywki będą odpowiadać temu, co mogłoby dziać się w rzeczywistości.
 
Już dziś zapraszamy Was na transmisję na żywo z pierwszego meczu FM 3 ligi gr. IV: Motor Lublin - Siarka Tarnobrzeg. Początek o godz. 20!

FM 3 liga, gr. IV: Motor Lublin - Siarka Tarnobrzeg [TRANSMISJA NA ŻYWO]

 
W międzyczasie odbywać będą się pozostałe spotkania FM 3 ligi gr. IV. Poniżej zobaczycie pełną rozpiskę 1. kolejki. Planujemy grać co 3 dni, a po każdym spotkaniu znajdziecie na naszej stronie sporo informacji na temat toczących się wirtualnych rozgrywek. Miejmy nadzieję, że dzięki temu spokojnie doczekamy do końca przerwy w prawdziwej piłce :-)

FM 3 liga, gr. IV - 1. kolejka:

Hetman Zamość - Orlęta Radzyń Podlaski
Hutnik Kraków - Podhale Nowy Targ
Korona II Kielce - Wólczanka Wólka Pełkińska
Motor Lublin - Siarka Tarnobrzeg
Podlasie Biała Podlaska - Avia Świdnik
Stal Kraśnik - Jutrzenka Giebułtów
Wisła Puławy - Sokół Sieniawa
Wisła Sandomierz - Chełmianka Chełm
Wisłoka Dębica - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

Grigori Wolny 2020-03-16 20:05:47 4 0

Zrobić taką zabawę w 2 lidze i Stalowa się utrzyma

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij