https://www.dikyspray.pl/

https://online-mexos.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-02-29 16:33:00

Apklan Resovia jak walec! Gryf Wejherowo zmiażdżony

Podobne tematy 2 liga Apklan Resovia
fot. archiwum
fot. archiwum
Apklan Resovia udanie zainaugorowała rozgrywki 2 ligi. W pierwszym meczu po przerwie zimowej podopiczni Szymona Grabowskiego pokonali 6-0 Gryf Wejherowo.
 
Już w czwartej minucie meczu pomiędzy Apklan Resovią a Gryfem Wejherowo piłka zatrzepotała w siatce, jednak gol nie został uznany, bo Daniel Świderski był na pozycji spalonej. Piłkarze Szymona Grabowskiego nie ustawali jednak w atakach i co chwilę stwarzała sobie świetne okazje do zdobycia bramki.
 
W 20. minucie wynik meczu otworzył Daniel Świderski, dwanaście minut później na rajd zdecydował się Rafał Mikulec i podwyższył prowadzenie gospodarzy. Piłka zanim wpadła do siatki to odbiła się jeszcze od słupka. Później kolejne okazje marnował Świderski, który do przerwy powinien mieć na swoim koncie hat-tricka.
 
W doliczonym czasie pierwszej połowy na strzał z dystansu zdecydował się Szymon Kaliniec, który płaskim strzałem pokonał Wiesława Ferrę i na przerwę "Pasiaki" schodziły z trzybramkowym prowadzeniem.
 
Po zmianie stron do ataków rzucili się piłkarze Gryfu Wejherowo, ale ich zapał trwał niespełna dziesięć minut. W 58. minucie było 4-0, a bramkę zdobył Daniel Świderski. Cztery minut później gola dla ekipy prowadzonej przez Szymona Grabowskiego strzelił Sebastian Zalepa, który głową skierowł futbolówkę do siatki.
 
Mecz zakończył się zwycięstwem Apklan Resovii 6-0, wynik meczu ustalił Karol Twardowski osiem minut przed końcem spotkania. Tym samym udanie Resovia weszła w rozgrywki 2 ligi po przerwie zimowej.
 
1-0 Daniel Świderski (20)
2-0 Rafał Mikulec (32)
3-0 Szymon Kaliniec (45+1)
4-0 Karol Świderski (58)
5-0 Sebastian Zalepa (62)
6-0 Karol Twardowski (82)
 
Apkan Resovia:
Zapytowski – Domoń, Mikulec, Kaliniec, Kantor, Hajduk, Krykun (65. Adamski), Świderski (65. Twardowski), Zalepa, Radulj (65. Płatek), Hebel (58. Dziubiński)
 
Gryf Wejherowo:
Ferra – Lisiecki, Kankowski, Sikorski (84. Godlewski), Gabor, Baranowski (75. Pek), Goerke (63 Gęsior), Sławek, Burkhardt, Kolus (57. Sroka), Nowicki

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij