https://www.dikyspray.pl/

https://online-mexos.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-02-12 20:02:15

Osiem bramek w starciu ligowych oponentów! Górą Igloopol

Foto Michał Rysz
Foto Michał Rysz
5-3 to wynik spotkania sparingowego pomiędzy Igloopolem Dębica a Partyzanten MAL-BUD1 Targowiska rozegranym dzisiaj na boisku w Dębicy. 
 
Podopieczni Wojciecha Koguta nadal borykają się ze sporymi problemami kadrowymi. Ekipa z Targowisk pogodziła się już ze stratą Kamila Groborza który zawiesił buty na przysłowiowy kołek i podjął pracę za granicą. W spotkaniu z Igloopolem Dębica zabrakło również kontuzjowanych Roberta Kozubala oraz Kamila Chmielowskiego. 
 
Na listę strzelców po stronie Partyzanta wpisywali się Michał Pelczar, Valerii Nikitchuk oraz Krystian Szubrycht.
 
Około 60 minuty nad boiskiem przeszła śnieżyca, która znacznie utrudniała dokończenie spotkania. 
 
Jedną z bramek dla ekipy Bartosza Zołotara zdobył Przemysław Nalepka który zdecydowanie wyróżniał się zarówno na tle swojego zespołu jak i rywala. 
 
Partyzant MAL-BUD1 Targowiska testował dwóch zawodników z Ukrainy. 
 
Igloopol Dębica 5-3 Partyzant MAL-BUD1 Targowiska
 
Partyzant MAL-BUD1 Targowiska: Krystian Jucha - Testowany 1, Michał Pelczar, Testowany 2, Mateusz Penar, Krzysztof Kasperkowicz, Krzysztof Sieniawski, Karol Dobrzański, Marcin Borowczyk, Radosław Macnar, Valerii Nikitchuk oraz Grzegorz Jurczak, Bartłomiej Pelczar, Krystian Szubrycht, Radosław Stanisz, Rafał Dziedzic, Dawid Kozioł
 
 
 
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij