http://sms.mielec.pl/2021/02/22/nabor-20212022/

2020-02-01 17:12:16

Sparing: Karpaty Krosno - FK Gerlahov 4-0

Podobne tematy Karpaty Krosno
Foto Karpaty Krosno
Foto Karpaty Krosno
Tym razem podopieczni Dariusza Liany nie pozostawili złudzeń słowackiemu FK Gerlahov odprawiając zagranicznych gości z wynikiem 4-0. 
 
W drużynie Karpat Krosno w dniu dzisiejszym wystąpiło dwóch zawodników testowanych. Oboje to napastnicy z czego jeden pochądzący z Ukrainy. Wielce prawdopodobnym jest że jeden z nich już w najbliższych dniach zostanie oficjalnie zaprezentowany jako nowy nabytek "biało-niebieskich". 
 
Na listę strzelców dwuktornie wpisał się Marek Fundakowski który z meczu na mecz prezentuje coraz wyzszą formę co doskonale rokuje w perspektywie nadchodzących rozgrywek oraz po jedyn trafieniu dorzucili Michał Stasz i testowany napastnik występujący ostatnio w lubelskiej IV lidze. 
 
"Pozytywny sparing z solidną, ostro grającą ekipą ze Słowacji wzmocnioną kilkoma zawodnikami Partizana Bardejov.  Wszystkie bramki padły po stałych fragmentach. Nie patrzymy na wyniki, aczkolwiek wysoka wygrana cieszy. Tym bardziej cieszy to że moi zawodnicy z tygodnia na tydzień wyglądają coraz lepiej, a ciężka praca na treningach procentuje. Jeśli chodzi o kwestię wzmocnień to mówimy tutaj o maksymalnie dwóch zawodnikach. Dzisiaj przyglądaliśmy się dwóm graczom mogącym grać na pozycjach 9 lub 10 z czego jeden już w najbliższych dniach powinien zostać oficjalnie włączony do naszej kadry. Jako sztab szkoleniowy chcielibyśmy jeszcze pozyskać środkowego obrońcę. Ogólnie rzecz biorąc chciałbym podkreślić że jestem zadowolony z kadry którą na obecną chwilę posiadam, składającej się przede wszystkim z naszych wychowanków." 
 
Powiedział w temacie sparingu i przedsezonowych wzmocnień szkoleniowiec Karpat Krosno Dariusz Liana 
 
Karpaty Krosno - FK Gerlahov 4-0
 
Bramki: Marek Fundakowski (dwie), Michał Stasz, Zawodnik testowany
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij