https://online-mexos.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-01-30 11:26:15

Piłkarze Apklan Resovii pomagają!

Podobne tematy 2 liga Apklan Resovia
Apklan Resovia wzięła udział w pomocy Karolowi Filipowi. (fot. Resovia)
Apklan Resovia wzięła udział w pomocy Karolowi Filipowi. (fot. Resovia)
Apklan Resovia włączyła się do akcji pomocy Karolowi, 20-letniemu chłopakowi, który uległ wypadkowi na budowie za granicą.
 
- Odpowiadając na apel jednego z naszych zagorzałych kibiców klub wraz z piłkarzami włączają się do akcji pomocy Karolowi, 20-letniemu chłopakowi z Łańcuta, który wyjechał za granicę w celach zarobkowych, a niestety uległ wypadkowi na budowie - czytamy na oficjalnej stronie Apklan Resovii.
- Mam na imię Karol i mam 20 lat. Wychowałem się w Łańcucie, tu także skończyłem szkołę. Zawsze pasjonował mnie sport, uwielbiałem jeździć na deskorolce, a zimą zamieniałem deskę na snowboard. Czy to możliwe, że już nigdy nie wrócę do swojej pasji? Nie mogę w to uwierzyć... - mówi poszkodowany na portalu siepomaga.pl. Tam również prowadzona jest zbióra pieniędzy dla Karola Filipa - TU.
 
Ponadto 8 lutego w Hali Mosir w Łańcucie podczas Balu Sportowca odbędą się licytacje, z których cały zysk zostanie przeznaczony na pobyt w ośrodku intensywnej rehabilitacji. "Pasiaki" przekazały na ten cel koszulkę meczową z podpisami wszystkich piłkarzy oraz piłkę również podpisaną przez zawodników drugoligowca.
 
 
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij