https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2020-01-23 17:01:47

Mateusz Cholewiak już strzela dla Legii Warszawa!

foto. Legia Warszawa
foto. Legia Warszawa
Sprowadzony w ostatnim czasie do Legii Warszawa Mateusz Cholewiak, dał zwycięstwo swojej drużynie w sparingu przeciwko FK Vozdovac. Przypomnijmy tylko, że 29-letni pomocnik jest wychowankiem MOSiR-u Jasło. 
 
Legia Warszawa przebywa aktualnie na zgrupowaniu w tureckim Belek, gdzie przygotowuję się do rundy wiosennej PKO Ekstraklasy. Do drużyny Aleksandara Vukovicia w zimowym okienku transferowym dołączył Mateusz Cholewiak ze Śląska Wrocław. Jak podkreśla serbski szkoleniowiec, 29-latek będzie ważnym ogniwem w zespole Wojskowych, których celem jest zdobycie mistrzostwa Polski. 
 
W pierwszym sparingu Legioniści pokonali rumuńskie FC Botosani 2:1, jednak Mateusz tego meczu nie mógł zaliczyć do udanych, gdyż zmarnował świetną okazję do strzelania gola. Podczas kolejnego spotkania Cholewiak ponownie był bardzo aktywny, ale i tym razem zabrakło odrobinę skuteczności. Premierowe trafienie zaliczył w ostatnim sparingu przeciwko FK Vozdovac, kiedy zagrał na pozycji napastnika i wykorzystał świetne podanie Luquinhasa. - Trener uprzedził mnie, że zagram pół godziny na tej pozycji. Cieszę się, że nie straciliśmy gola, a mi udało się przyczynić do zwycięstwa – skomentował wychowanek MOSiR-u Jasło
 
Cholewiak w tym sezonie rozegrał 16. spotkań w barwach Śląska Wrocław, dla którego strzelił 2. bramki. W Legii Warszawa trener Vuković zamierza wykorzystać jego wszechstronność i rotować nim na różnych pozycjach. Wielu kibiców byłych mistrzów Polski zaskoczyło sprowadzenie urodzonego w Krośnie zawodnika, jednak ten pokazuję, że zamierza udowodnić swoją wartość i wylewać "siódme poty" za warszawski klub.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

mruk2 2020-01-24 15:48:39 1 0

mega kot

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij