http://sms.mielec.pl/2021/02/22/nabor-20212022/

2019-12-08 20:12:05

"90 minut z...", czyli szybki mecz w 25 pytaniach. Nowa seria wywiadów podkarpacieLIVE

Podobne tematy 90 minut z
"90 minut z..." to nowy cykl podkarpacieLIVE, który ma na celu przybliżyć Wam nieco sylwetki podkarpackich zawodników. 90 minut w 25 pytaniach, które zadaliśmy piłkarzom żebyście mogli dowiedzieć się o nich nieco więcej.
 
W naszym nowym cyklu szybkich wywiadów "90 minut z..." przepytam piłkarzy związanych z Podkarpaciem. Pytania będą różne - dlaczego zdecydowali się wybrać ten zawód, na jakim zawodniku próbują się wzorować czy też jakie mają przedmeczowe rytuały.
 
Ale to nie wszystko - zapytamy też o najlepszego trenera z jakim pracowali, o to kto jest największym żartownisiem w szatni czy też najtrudniejszy mecz w życiu. Będą też pytania o "grę na podwójnym gazie" czy też plany po zakończeniu kariery.
 
Zachęcamy Was do śledzenia cyklu "90 minut z...". Zapewaniym Was, że będzie ciekawie i będzie mogli lepiej poznać podkarpackich piłkarzy :-)

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij