http://sms.mielec.pl/2021/02/22/nabor-20212022/

2019-11-10 14:11:50

RzTŻ zaprezentowało sześciu nowych zawodników!

foto. Rzeszowskie Towarzystwo Żużlowe
foto. Rzeszowskie Towarzystwo Żużlowe
Po wczorajszej prezentacji dwóch nowych zawodników Patryka Rolnickiego i Edwarda Mazura, drużyna RzTŻ-u ujawniła sześć kolejnych nazwisk, które pojadąw najbliższym sezonie w barwach Rzeszowskiej ekipy. 
 
Prezes RzTŻ mówił przed ujawnieniem pierwszych nazwisk, że będzie to skład oparty na młodych i ambitnych zawodnikach, uzupełniony kilkoma doświadczonymi żużlowcami, którzy będą wspierać „młodych wilków”.
 
Dziś z klubem z Rzeszowa kontrakty podpisali: dwaj Duńczycy Patrick i Kenneth Hansen, Rosjanin Ilja Czałow i trzech Polaków Stanisław Burza, Mateusz Majcher oraz Konrad Mikłoś. Bez wątpienia w składzie klubu znad Wisłoka, jest kilka ciekawych nazwisk, które mogą przyciągnąć kibiców na stadion.
 
Wielkich oczekiwań wobec RzTŻ-u z pewnością nie będzie, dlatego chłopcy będą mieli okazje pokazać się z jak najlepszej strony. Klub poinformował także, że oprócz formacji juniorskiej, którą będą tworzyć Mateusz Majcher i Konrad Mikłoś, działacze skorzystają z wystawiania tzw. „gości”, którzy wspomogą wyżej wymienioną dwójkę.
 
Do końca okienka transferowego pozostało kilka dni i oznacza to, że możemy się spodziewać jeszcze, jakiś wzmocnień w drużynie ze stolicy Podkarpacia.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij