https://online.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2019-11-05 16:11:03

Turniej o Tarczę Legionów w Sokołowie Małopolskim

Jacek Krzynówek będzie gościem specjalnym Turnieju o Tarczę Legionów. (fot. youtube)
Jacek Krzynówek będzie gościem specjalnym Turnieju o Tarczę Legionów. (fot. youtube)
W dniach 23 i 24 listopada w Sokołowie Małopolskim odbędzie się kolejne piłkarskie święto - trzecia edycja turnieju „O Tarczę Legionów”. Tegoroczna edycja przypominać będzie o 125 rocznicy powstania w Sokołowie gniazda Towarzystwa Gimnastycznego „Sokół”.
 
Standardowo na dwóch sokołowskich halach wystąpią drużyny w następujących kategoriach wiekowych: Trampkarz młodszy, Młodzik starszy, Orlik starszy, Orlik młodszy oraz Żak młodszy. Dodatkowo, pierwszy raz w historii tej imprezy zostanie rozegrany turniej dla  osób dorosłych. Kapitanami pięciu drużyn będą znani piłkarze, muzycy i aktorzy, min. byli reprezentanci kraju w piłce nożnej: Jacek Krzynówek, Maciej Żurawski i Jakub Wawrzyniak, muzyk – lider grupy Happysad – Jakub Kawalec oraz aktor i muzyk Paweł Małaszyński.
 
- Zaprosiliśmy znakomitych piłkarzy, muzyków i aktorów, którzy chcą wesprzeć nasz projekt akademii futbolu TG Sokół i zagrać turniej, z którego dochód chcemy przeznaczyć na dalszy rozwój naszej szkółki piłkarskiej.  Chcemy w ten sposób nawiązać do idei tarcz legionowych, każdy kto wsparł finansowo sokołowskich legionistów, mógł wbić gwoździa z własnym imieniem i nazwiskiem w ową tarczę. Nasz pomysł opiera się na podobnej zasadzie, tyle że każdy, kto zechce wesprzeć nasz projekt, może zagrać w piłkę z gwiazdami, otrzymać pamiątkową koszulkę i przeżyć niezapomniane wrażenia. Dlatego zapraszamy wszystkich chętnych do zgłaszania się do drużyn kierowanych przez naszych gości -  informuje Tomasz Dec, jeden z inicjatorów całego wydarzenia.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij