https://online-mexos.efortuna.pl/page?key=ej0xMzUzMTM1NiZsPTE0NjM1MTYzJnA9MzExOTg%3D&var1=cms%2Fbonus

2019-09-29 10:59:13

20 zł bez depozytu i aż do 1000 zł bonusu w Fortunie!

Specajlnie dla użytkowników podkarpacieLIVE mamy prezent. Odbierz darmowe 20 zł!
 
Mamy dla Was 20 zł za darmo w Fortunie - polskim legalnym bukmacherze. Darmową kasę możecie odebrać za samą rejestrację!
 
Jeden ze sponsorów naszego portalu - zakłady bukmacherskie Fortuna - przygotował dla Was specjalną ofertę. Wystarczy, że bezpłatnie założycie konto gracza, a otrzymacie darmowe 20 zł na grę!

Co zrobić, by otrzymać 20 zł za darmo w Fortunie?

  1. Załóż konto korzystając z tego linka -> darmowe konto w Fortunie
  2. Ukończ proces rejestracji
  3. Odbierz darmowe 20 zł
 
To nie koniec promocji jakie przygotowała dla Was Fortuna. Jeżeli zdecydujecie się na wpłatę możecie skorzystać także z zakładu bez ryzyka do 100 zł + otrzymać 100% bonusu od pierwszego depozytu - nawet do kwoty 1000 zł!
 
Więcej informacji na temat powyższej oferty można znaleźć na stronie Fortuny. Poniżej przybliżymy ich treść:
 
  1. Załóż konto internetowe, a Twój pierwszy kupon będzie Zakładem bez ryzyka. Jeżeli wygrasz, otrzymasz wygraną. Jeżeli przegrasz zwrócimy Ci wkład za kupon, do 100 zł! Jeżeli chcesz wykorzystać bonus w 100% zagraj za 114 zł. Co więcej - za samą rejestrację otrzymujesz od nas 20 zł na grę, w postaci 2800 punktów FKP, które znajdą się na Twoim koncie. Spróbuj swoich sił i zagraj za punkty lojalnościowe po ukończeniu pełnej rejestracji
  1. To nie koniec! Dodatkowo możesz otrzymać bonus aż do 1000 zł! Wykonaj przelew w terminie 10 dni od daty założenia konta. W ciągu 60 dni zagraj za czterokrotność pierwszej wpłaty. Zaliczane są kupony z minimum 3 spotkaniami i minimalnym kursem całkowitym 1,90. Po spełnieniu powyższych warunków otrzymasz od nas bonus w wysokości swojego pierwszego przelewu, maksymalnie do 1000 zł.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij