2019-09-23 11:16:35

Wisłok Wiśniowa stracił punkty w meczu z Sokołem Kolbuszowa Dolna

Wisłok Wiśniowazaledwie zremisował z Sokołem Kolbuszowa Dolna. (fot. Natalia Styś)
Wisłok Wiśniowa podzielił się punktami z Sokołem Kolbuszowa Dolna. Bramki zdobyli Karol Wilk oraz Michał Szymański.

Sokół Kolbuszowa Dolna świetni weszli w mecz z Wisłokiem Wiśniowa. Po niespełna kwadransie gry goście prowadzili po bramce Karola Wilka. Zawodnik Sokoła zdobył bramkę głową po dośrodkowaniu Łukasza Gorzelanego. Do przerwy goście prowadzili jedną bramką.

Dwadzieścia minut po zmianie stron było 1-1. Wisłok Wiśniowa skontrował Sokoł, po tym jak goście wykonywali rzut wolny. Strzelcem wyrównującej bramki był Michał Szymański. Chwilę później czerwoną kartką ukarany został Roman Ilnytskyi i Sokół Kolbuszowa Dolna musiał kończyć mecz w dziesiatkę.

Wisłok osiągnął przewagę na boisku, ale nie był wstanie zdobyć zwycięskiej bramki. Tym samym obie ekipy dopisały po jednym "oczku" do ligowej tabeli.

0-1 Karol Wilk (13)
1-1 Michał Szymański (65)