http://sms.mielec.pl/2021/02/22/nabor-20212022/

2019-09-20 16:18:59

4 liga podkarpacka: Watkem Korona Rzeszów zagra z Ekoball Stalą Sanok. KS Wiązownica zmierzy się ze Stalą II Mielec [Zapowiedź 9. kolejki]

Podobne tematy 4 liga podkarpacka
Czy Watkem Korona Rzeszów utrzyma fotel lidera 4 ligi podkarpackiej? (fot. Radosław Kuśmierz)
Czy Watkem Korona Rzeszów utrzyma fotel lidera 4 ligi podkarpackiej? (fot. Radosław Kuśmierz)
Już w piątek 20 września zmagania rozpoczynają czwartoligowcy. Przed nami 9. kolejka w 4 lidze podkapackiej. Lider tabeli Watkem Korona Rzeszów zagra z Ekoball Stalą Sanok.
 
Partyzant Targowiska zmierzy się z rezerwami Stali Stalowa Wola na początek 9. kolejki . Druga drużyna drugoligowca nie ma co liczyć na pomoc z pierwszego składu, bowiem podopieczni Szymona Szydełko ruszyli do Legionowa.  Wydaje się, że Partyzanci nie będą mieć problemu z ograniem rezerw "Stalówki". Początek mecz w piątek o godz. 16:30
 
Typ PodkarpacieLive: 1
 
W piątkowy wieczór przy świetle zagra Ekoball Stal Sanok, który podejmie lidera rozgrywek Watkem Koronę Rzeszów. Zdecydowanym faworytem tego meczu są goście i to oni według nas wygrają ten mecz.

Typ PodkarpacieLive: 2
 
Natomiast w sobotę zmagania rozpoczniemy od meczu Polonii Przemyśl z Głogovią Głogów Małopolski. "Przemyska Barcelonka" obudziła się po początkowym letargu, natomiast podopieczni Adama Wałczyka trochę wyhamowali po piorunującym początku sezonu.
 
Typ PodkarpacieLive: X
 
 
JKS Jarosław zagra z totalnym outsiderem rozgrywek, Startem Pruchnik. Goście w ośmiu meczach stracili 32 bramki, co daję średnią czterech na mecz. Przy tym meczu pytanie pozostaje jedno. Iloma bramkami wygra JKS.

Typ PodkarpacieLive: 1
 
Izolator Boguchwała zmierzy się z Karpatami Krosno. Piłkarze Dariusza Liany mają problem ze zdobywaniem bramek. Natomiast Izolator potrafi wykorzystać pół sytuacji. "Izolacja" nie będzie mieć litości dla młodych "Karpaciarzy". Szykuje się wysoka wygrana gospodarzy.
 
Typ PodkarpacieLive: 1
 
Igloopol Dębica podejmie Piast Tuczempy. Obie ekipy dobrze radzą sobie w kampanii 2019/20 w 4 lidze podkarpackiej. O jeden punkt więcej mają podopieczni Bartosza Zołotara i to oni będą lekkim faworytem tego meczu.

Typ PodkarpacieLive: 1
 
W Wiązownicy dojdzie do drugiego hitu tej serii gier. Miejscowy KS zmierzy się ze Stalą II Mielec. Będzie to starcie drugiej z trzecią drużyną w tabeli. Wydaje się, że może tu dojść do podziału punktów.
 
 
Typ PodkarpacieLive: X
 
W niedzielę dokończenie 9. kolejki.O godz. 15 Wisłok Wiśniowa zagra z Sokołem Kolbuszowa Dolna. Gospodarze nie powinni mieć problemów z odprawieniem z kwitkiem ekipy z "Nad Nilu".
 
Typ PodkarpacieLive: 1
 
Na koniec Legion Pilzno zmierzy się z Błękitnymi Ropczyce. Goście mają sześć punktów więcej, a po tym meczu powinni powiększyć swoją przewagę punktową w tabeli 4 ligi.

Typ PodkarpacieLive: 2

Rozkład meczów 9. kolejki:

 

Tabela 4 ligi podkarpackiej:

 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 2

Rozwiąż działanie =

dobra zmiana jest 2019-09-20 19:19:08 1 2

Legion z tymi cienkimi bramkarzami do 5 ligi maszeruje

pewny typ 2 2019-09-20 19:57:00 1 2

Legion - Błękitni 1 -3

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij