2019-08-24 19:08:55

Ekoball Stal Sanok górą w derbowym boju z Karpatami Krosno

Podobne tematy Karpaty Krosno Ekoball Sanok
Fot Kwolek Konrad
Fot Kwolek Konrad
Wynikiem 1-3 Zakończyło się spotkanie w którym na przeciw siebie stanęły drużyny Karpat Krosno i Ekoballu Stali Sanok. Żadna z ekip nie zachwyciła grą, jednak to podopieczni Mateusza Ostrowskiego pewniej punktowali błędy rywali. 
 
Pierwszą bramkę na minutę przed przerwą strzelił Bartłomiej Wojtasik dopadając do bezpańskiej piłki będącej efektem nieporozumienia w szeregach Ekoballu.
 
Wyrównujące trafienie w 64 minucie spotkania było efektem sporego zamieszania pod bramką Karpat Krosno, w którym przytomnie zachował się Bartosz Sieradzki pozostawiając w pokonanym polu Mateusza Krawczyka.
 
Zaledwie dwie minuty później sanoczanie mogli cieszyć się z prowadzenia. Po strzale w długi róg, z lewej strony pola karnego podwyższył Jakub Ząbkiewicz.
 
Tuż przed końcem regulaminowego czasu gry przewinienia w polu karnym dopuścił się Szymon Śliwiński, a jedenastkę na bramkę pewnie zamienił Karol Adamiak. 
 
Karpaty Krosno 1-3 Ekoball Stal Sanok
 
1-0 Bartłomiej Wojtasik
1-1 Bartosz Sieradzki
1-2 Jakub Ząbkiewicz
1-3 Karol Adamiak
 
Karpaty Krosno: Krawczyk - Wilk, Król, Kowalski, Knap, Czelny, Wojtasik, Gierlasiński, Śliwiński, Sikorski, Dusiło 
rezerwa: Żytniak, Blezień, Kasperkowicz, Pelczar, Dziadosz, Fundakowski
 
Ekoball Stal Sanok: Krzanowski - Ząbkiewicz, Adamiak Kar, Sobolak, Zajdel, Sieradzki, Lorenc, Baran, Lusiusz, Jaklik, Tabisz
rezerwa: Jagniszczak, Kuzio, Słysz Sz, Słysz K,  Adamiak Kam, Kaczmarski, Femin

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem