2019-08-15 18:24:08

Łukasz Trałka piłkarzem Warty Poznań

Łukasz Trałka wrócił do Poznania i zasilił szeregi Warty (fot. archiwum)
Łukasz Trałka wrócił do Poznania i zasilił szeregi Warty (fot. archiwum)
35-latek pochodzący z Rzeszowa nie zagra ostatecznie w Stali. Pomocnik postanowił zostać w Poznaniu, lecz jego klubem będzie pierwszoligowa Warta.
 
Łukasz Trałka został nowym piłkarzem Warty Poznań. 35-letni pomocnik w minionym sezonie reprezentował barwy występującego w LOTTO Ekstraklasie Lecha Poznań.
 
Rzeszowianin był ostatnio łączony z powrotem na Podkarpacie, jednak ostatecznie nie zagra przy ulicy Hetmańskiej 69. Zawodnik jest wychowankiem Górki Ropczyce, a ponadto grał także m.in. w Błękitnych Ropczyce i Igloopolu Dębica.

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 3

Rozwiąż działanie =

kto to pisze? 2019-08-15 19:55:15 3 0

Pochodzący z Rzeszowa? klękajcie narody

Z kolbuszowskiej ziemi 2019-08-15 22:56:10 2 1

O proszę jest i rzeszowska inteligencja pod nickiem "RESOVIA". Bardzo mądry post napisałeś - normalnie klękajcie narody przed takimi geniuszami. Po tym wpisie widać że pochodzisz z inteligencji a wiedza w twojej rodzinie jest przekazywana z pokolenia na pokolenie. Ziemia rzeszowska na chwałę Resovi zrodziła takich właśnie inteligentnych ludzi.

Zenada 2019-08-16 00:11:21 3 0

Nigdy nie grał w Błękitnych. Nigdy nie był z Rzeszowa. Mieszkaniec Ropczyc, wychowanek UKS Ropczyce. To tyle

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem