https://www.tvcom.pl/Gra/Sport-Pilkanozna/Liga-2-liga-pilka-nozna/Sezona-2019-2020/188321-CWKS-Resovia-Rzeszow-KP-Blekitni-Stargard-23-kolejka.htm

2019-07-27 17:00:48

Sokół Kolbuszowa Dolna przegrał z Wisłokiem Wiśniowa

Sokół (żółto-zielone stroje) przegrał z ligowym rywalem (fot. archiwum)
Sokół (żółto-zielone stroje) przegrał z ligowym rywalem (fot. archiwum)
Poodpieczni Waldemara Mazurka ulegli w sparingu z ligowym rywalem. Obie ekipy nadal szukają wzmocnień choć Sokół zakontraktował już kilku ciekawych graczy.
 
Sokół Kolbuszowa Dolna przegrał w meczu towarzyskim z Wisłokiem Wiśniowa. Zarówno Waldermar Mazurek jak i Krzysztof Korab testowali kolejnych nowych graczy.
 
Do ekipy z Kolbuszowej Dolnej dołączyło kilku ciekawych zawodników o czym pisaliśmy tu. Pierwsza połowa towarzyskiej potyczki zakończyła się bramkowym remisem. Sokół wprawdzie strzelił dwie bramki, ale jedna z nich była samobójcza. Do właściwej siatki zaś trafił Kamil Miśko.
 
Po zmianie stron goście zdobyli jedną bramkę, a na listę strzelców wpisał się Michał Szymański i ustalił rezultat spotkania.
 
Sokół Kolbuszowa Dolna - Wisłok Wiśniowa 1-2 (1-1)
 
Bramki: Kamil Miśko - Bramka samobójcza, Michał Szymański

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 0

Rozwiąż działanie =

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem