https://www.tvcom.pl/Gra/Sport-Pilkanozna/Liga-2-liga-pilka-nozna/Sezona-2019-2020/188321-CWKS-Resovia-Rzeszow-KP-Blekitni-Stargard-23-kolejka.htm

2019-07-27 08:07:01

Wychowanek Karpat Lwów zasilił Start Rymanów

Foto Ekoball Stal Sanok
Foto Ekoball Stal Sanok
Ihor Ostruvka, 25 letni obrońca ukraińskiego pochodzenia, doszedł do porozumienia z działaczami Startu Rymanów i w dniu wczorajszym został oficjalnie zaprezentowany jako czwarte wzmocnienie "czerwono-czarnych" przed nadchodzącym sezonem.
 
Wszystko wskazuje na to, że coraz głośniejsze sygnały na temat IV ligowych zakusów w Rymanowie, nie były pustymi słowami rzucanymi na wiatr. Po Filipie Brożynie i Krystianie Maścibrzuchu którzy powędrowali do Startu z Karpat Krosno, oraz Dawidzie Czarneckim z LKS Tarnawa przyszedł czas na czwarty transfer w osobie byłego zawodnika IV ligowego Wisłoka Strzyżów, oraz MKS Kańczuga, a ostatnio LKS Tarnawa.
 
Warto wspomnieć że ukraiński defensor do niedawna trenował z drużyną Ekoball Stal Sanok, w której barwach rozegrał sparing z II ligową Resvoią Rzeszów. 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 2

Rozwiąż działanie =

MKS 2019-09-06 23:36:50 0 0

Ihor Ostruvka - pierwszy klub w Polsce tego zadownika to MKS Kańczuga. Życzymy powodzenia obrońcy, który przychodząc do Kańczugi udawał napastnika

Lks 2019-09-18 19:22:15 0 0

Widocznie poziom był tak wysoki ze będąc obrońca mógł udawać napastnika. Cóż.. Plus dla niego za pomysłowość :)

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem