https://www.grupapsb.com.pl/landing/ursa.html?utm_source=podkarpacielive.pl&utm_medium=Baner&utm_campaign=AT-Portale-Banery

2019-07-01 18:07:38

Dawid Burka blisko Sokoła Sienawa

Dawid Burka będzie nowym zawodnikiem Sokoła Sieniawa. (fot. Karol Słomka)
Dawid Burka będzie nowym zawodnikiem Sokoła Sieniawa. (fot. Karol Słomka)
Dawid Burka nie będzie dłużej reprezentował Karpat Krosno. O 19-letniego obrońcę mocno zabiega Szymon Szydełko, szkoleniowiec Sokoła Sieniawa.
 
Pochodzący z Sanoka Dawid Burka nie będzie w przyszłym sezonie grał w Karpatach Krosno. Młody defensor od 2014 roku reprezentował młodzieżowe drużyny z Krosna, po czym w 2017 roku zadebiutował na III ligowym szczeblu rozgrywek.
 
W ubiegłym sezonie 19-latek stanowił pewny punkt krośnieńskiej ekipy rywalizującej w IV lidze, co w dużej mierze przełożyło się na zainteresowanie zawodnikiem klubów z wyższych lig.
 
Nowym klubem Burki będzie Sokół Sieniawa. Szymon SzydełkoDawid Burka mieli już okazje współpracować ze sobą w tegorocznej edycji UEFA Regions Cup.
 
 
 
 

Czytaj także

Komentarze

Komentarze: 2

Rozwiąż działanie =

T w końcu idzie, czy nie ? 2019-07-02 07:50:34 0 0

Cytuje ,, blisko, nie będzie,najprawdopodobniej,, . Panowie wiem, że są wakacje, ale mimo wszystko minimum przyzwoitości.

Pavlo 2019-07-02 08:01:51 0 0

Wzmocnienia krosnianki to na pewno Don vasyl, sandu ciorba, petru golona. Będzie dobrze

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem