2019-06-22 14:48:55

Kamil Antonik z bramką i asystą w debiucie w Arce Gdynia

Kamil Antonik wszedł na boisko w drugiej połowie sparingu z Elaną Toruń(fot. archiwalna)
Kamil Antonik, który większość piłkarskiego życia spędził w Resovii Rzeszów, niezwykle udanie rozpoczął przygodę z ekstraklasową Arką Gdynia. Dwudziestolatek w sparingu z Elaną Toruń zdobył bramkę oraz zanotował asystę.

Młodzieżowiec, który w trakcie tego okienka transferowego przeniósł się z Resovii Rzeszów do Arki Gdynia, świetnie przywitał się z kibicami klubu z nad morza. Prawy pomocnik wszedł na boisko w drugiej połowie sparingu arkowców z Elaną Toruń i na siedem minut przed jego końcem pokonał bramkarza rywali. Wcześniej zawodnik rodem z Lubaczowa asystował przy bramce Aleksandara Kolewa, znanego z występów w PGE Stali Mielec w rundzie wiosennej sezonu 2016/2017.

Cały sparing zakończył się ostatecznie wygraną Arki Gdynia 3-1. Antonik jako jedyny z nowo pozyskanych zawodników pojawił się na placu gry. Szkoleniowcem arkowców jest znany na Podkarpaciu tarnobrzeżanin Jacek Zieliński.