https://www.grupapsb.com.pl/landing/ursa.html?utm_source=podkarpacielive.pl&utm_medium=Baner&utm_campaign=AT-Portale-Banery

2019-06-05 16:21:38

Zapisz się do turnieju POLSKA CUP 2019

Podobne tematy POLSKA CUP 2019
Trwają zapisy na ogólnopolski turniej POLSKA CUP 2019, któego główną nagrodą jest wyjazd na mecz Borussi Dortmund. W turnieju weźmie udział kilkadziesiąt tysięcy uczestników, którzy zostaną podzieleni na cztery kategorie.
 
Tylko do 31 lipca trwają zapisy na turniej POLSKA CUP 2019 w którym zagrać mogą osoby w wieku od 8 do 18 lat. Zmagania zostaną rozegrane w czterech kategoriach wiekowych U-10, U-13, U-15, U-18. Prawo gry w w turnieju mają drużyny klubowe, akademie piłkarskie, osiedlowe, parafialne oraz szkolne.
 
Sam turniej będzie przebiegał w trzech etapach. Etap powiatowy zostanie rozegrany w dniach od 16 do 19 września. Zwycięscy etapu powiatowego zakwalifikują się do etapu wojewódzkiego, który zostanie rozegrany w dniach 1-4 października.
 
Finał turnieju zostanie rozegrany w dniach 26-27 października, a główną nagrodą jest wyjazd na mecz Borussi Dortmund.
 
Koszt wpisowego to jedynie 20 zł od zawodnika. Organizator turnieju na czas trwania zmagań zapewnia wyszkoloną opiekę medyczną, profesjonalnych sędziów piłkarskich, bardzo dobre warunki do gry, nagrody dla uczestników, wodę dla zawodników oraz ubezpieczenie zdrowotne.
 
Zapisy odbywają się na stronie www.polskacup2019.pl w zakładce Zgłoś drużynę. Do zapisania 10-osobowej drużyny uprawniony jest jej trener lub opiekun.
 
Zwycięstwo w danej kategorii wiekowej, gwarantuje wyjazd na mecz piłkarski Borussi Dortmund. Drugie miejsce otrzymuje voucher na kwotę 1000 zł, a trzecie miejsce voucher na kwotę 500 zł do wykorzystania w sklepie piłkarskim sell-professional Wojciech Głodzik.
 
Turniej stworzono z myślą o młodych, ambitnych osobach, które chcą się wyróżnić na tle swoich równieśników i zacząć tworzyć swoją piłkarską przygodę. Misją organizatora, jest umożliwienie każdemu dziecku spełnienia piłkarskich marzeń, nie tylko poprzez wyjazd na mecz piłkarski, lecz także szansy pokazania się najlepszym piłkarskim skautom, trenerom, którzy dostrzegą Twój piłkarski talent, a marzenia zamienią się w rzeczywistość.
 
Poniżej oficjalny plakat turnieju.
 

Komentarze

Komentarze: 1

Rozwiąż działanie =

Dobry biznes 2019-06-06 06:02:06 0 0

*zwycięzcy

Redakcja portalu podkarpacieLIVE nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.

Czytaj następny news zamknij

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem