2019-05-25 18:05:59

Sokół Nisko zwyciężył JKS Jarosław

Sokół Nisko zwyciężył w sobotnim meczu z JKS Jarosław. Drużyna spadkowa IV ligi podkarpackiej pokonała znacznie mocniejszy od siebie zespół 3:2.

Od początlu spotkania nie dało się zauważyć różnicy pomiędzy dwiema drużynami, które w tabeli dzieli 10 zespołów. Emocje rozpoczęły się wraz z pierwszą bramką, strzeloną przez zawodnika gospodarzy, Sokoła Nisko w 37. minucie meczu. Drużyna gości nie próżnowała i już przed przerwą wyrównała wynik,  za sprawą gola Sebastiana Pawlaka.

Po ponownym wejściu na boisko, w 58 minucie do bramki trafił  Albert Krzyczkowski, dając drużynie JKS Jarosław ponowne prowadzenie. 10 minut później wynik został wyrównany przez zespół z Niska, a po kolejnym kwadransie gospodarze prowadzili już 3:2, co nie zmieniło się do końca spotkania.